Benátky n/J – Chomutov 2:4 (kon.) | Vyškov – Kopřivnice 1:2 (kon.) | Ústí n/L – Příbram 5:6 (kon.)
Hronov – Cheb 2:3 (kon.) | Letňany – Řisuty 7:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Havířov 2:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Opava 4:0 (kon.) | Technika Brno – Val. Meziříčí 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Šumperk 5:0 (kon.)
Vel. Meziříčí – Nový Jičín 0:4 (kon.) | Vrchlabí – Tábor 1:2 (kon.) | Děčín – Písek 6:4 (kon.)
SHKM Baník Hodonín
2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
AZ Havířov
Sobota 04.11.2023, 17:002. liga skupina Východ • 12. kolo

Domácí celek v zápase sice po první třetině prohrával, dvěma góly ale nakonec dokázal stav otočit a spolu s fanoušky se raduje z vydřeného vítězství. To je od nás pro dnešek vše, děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (19:22:10)

Hodonín situaci po buly ustál a teď už je definitivně konec zápasu.

Sudí nakonec vrací hráče na střídačky a hrát se bude ještě dvě sekundy! Buly je před Sachrem, domácí jsou v šesti.

Dramatický zápas mezi Hodonínem a Havířovem končí těsnou výhrou domácího celku 2:1. Hodonínští hráči se hodně radují, připravili totiž soupeři první porážku v základní hrací době. Havířov se ale ještě hodně zlobí na rozhodčí. Pravděpodobně kvůli tomu, že chtějí ještě pár sekund po teči puku mimo kluziště.

59:52
    Hosté se zlobí, chtěli by vhazování v útočném pásmu. Sudí ale jasně ukazují na střední pásmo.
    59:43 Adam LACIGA - 2:1

59:43
    Baník právě vstřelil branku!
    Je pravděpodobně rozhodnuto! Sedmnáct sekund před koncem třetí třetiny se dostal k puku na pravém kruhu ADAM LACIGA a střelou švihem trefil přesně šibenici Sachrovy branky! Asistence: Vojtěch Dobiáš a Dominik Luža.

58:59
    Hosté vyhazují a kontrolují čas, kolik ještě zbývá do konce třetiny.

58:33
    Domácí celek má v závěru třetiny výhodu přesilovky 5 na 4.

58:33
    Nejprve došlo k faulu na domácího hráče, po kterém sudí avizoval vyloučení. Následně se do sebe pustili v odvetě další hráči. Čekáme na tresty.

58:25
    Domácí vyhazují puk do středního pásma.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny. Stav je stále nerozhodný.

57:38
    Hosté už zvedli ruce nad hlavu. Dorážka po skrumáži ale končí na Pitákovi!

56:33
    Pomalu ale jistě se blíží konec třetí třetiny. Stále sledujeme podobný průběh hry. Hraje se hokej bez šancí s častým přerušením. Pokud jeden z týmů chce plný počet bodů, bude muset výrazně přidat.

55:07
    Domácí jen nahodili puk na Sachra, který ho ale raději podržel. Buly tak bude po jeho pravici.

54:45
    Hraje se teď kolem hostující branky. Ani jeden tým ale nemá žádné gólové možnosti.

53:29
    Na ledě se stále přiostřuje a hra je tak opět přerušena.

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 34. Macháň (Mach, Mat. Novák), 60. Laciga (Dobiáš, Luža) – 3. Bednář (Klimša, J. Křivohlávek)

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – Němec, Macháň, Rauš (A), Polesný (A), J. Švejda, Zorko, Bílek – Karafiát, Luža, Bachánek – Mach, Mat. Novák, Dobiáš – Sajdl (C), Weintritt, Sedláček – Laciga, Štědrý, P. Krejčí.
    Trenér: Aleš Bachánek

AZ Havířov: Sachr (Šindelka) – Kunc, Vosátko, Valenta, Ševčík, Ščurek, Ficek, Havlík – Klimša (A), J. Křivohlávek, Bednář – Mrva (A), Spratek, Pawliczek – Apolenář, Ćmiel, Kratochvil – Haas (C), Pavlík, Tvrdý.
    Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Kučera