Havířov – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Vyškov – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.)
Benátky n/J – Tábor 1:4 (kon.) | Děčín – Mostečtí Lvi 4:5 (kon.) | Opava – Kopřivnice 4:3 (po pr.)
Val. Meziříčí – Šumperk 2:3 (po pr.) | Kralupy n. Vltavou – Příbram 2:3 (kon.) | Technika Brno – SHKM Hodonín 1:7 (kon.)
Technika Hockey Brno
1:7 (0:3, 1:3, 0:1)
SHKM Baník Hodonín
Středa 15.11.2023, 18:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 15. kolo

Utkání končí jednoznačným vítězstvím hostujícího Hodonínu o šest gólů. Skóre 1:7 odpovídá efektivitě mužstev, hosté dnes dokázali své šance prostě proměňovat. Zajímavostí je, že Hodonín dal tři góly ve vlastním oslabení. To je z Brna pro dnešek vše, děkujeme za pozornost. (20:46:38)

59:26
    Zápas se spíše dohrává. Hraje se před hostující brankou.

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:48
    Vyloučení v týmu SHKM Baník Hodonín:
    Libor Macháň – 2 min., nedovolené bránění.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny a tudíž při tomto skóre i celého zápasu.

57:11
    Po přízemní střele od modré čáry zazvonila za domácím brankářem tyč!

56:53
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
    Sebastian Bartes – 2 min., sekání.

56:39
    Domácí celek vybojoval buly před Pitákem.

55:59
    Blížíme se do finále dnešního utkání. Hraje se nyní před hostující brankou.

54:53
    Domácí celek hraje v plném počtu, Tomaník je zpět na ledě.

54:27
    Po další domácí zablokované střele bude buly po levici Pitáka.

53:48
    Brno šlo do protiútoku ve vlastním oslabení, proti střele zleva si ale povyjel brankář Piták a zmenšil tak střelecký úhel.

53:06
    Tempo hry malinko na oko opadlo, hosté teď v pohodě hrají kolem domácí branky.

52:53
    Daniel Šembera – 2 min., podrážení, odpyká Pavel Tomaník.

51:46
    Ofsajd hostujícího týmu.

50:48
    Hosté jsou kompletní, pokračuje se 5 na 5.

50:42
    Holík si najel na pravý kruh a vypálil pod víko. Piták ale vytáhl parádní zákrok lapačkou!

Michal Heřman

Branky a nahrávky: 27. Benýšek (Harmim, K. Holík) – 4. P. Krejčí (Štědrý), 5. Macháň (M. Mach, J. Švejda), 16. Mat. Novák (M. Mach, Bachánek), 27. M. Mach (Bachánek, Mat. Novák), 28. Mat. Novák (M. Mach), 38. Karafiát (Dobiáš, Sajdl), 44. Dobiáš

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (27. Šembera) – P. Vašíček, Kališ, M. Dufek (C), Fajmon, Remta, K. Holík, Kubica – T. Pigl, Bartes, Kaukič – Tomaník, Picka, Pospíšil (A) – Benýšek (A), Harmim, Martinec – Račický, M. Pigl, Vyroubal.
    Trenér: Jiří Rech

SHKM Baník Hodonín: Piták (Dolíška) – J. Švejda, Macháň, D. Rauš (A), Polesný (A), Talafa, Zorko, Sedláček, Bílek – Karafiát, Weintritt, Dobiáš – M. Mach, Mat. Novák, Bachánek – Sajdl (C), Sedlák, Hložánek – Laciga, Štědrý, P. Krejčí.
    Trenér: Aleš Bachánek

Rozhodčí: Kohoutek – Viskot, Augusta