Mostečtí Lvi – Ústí n/L 5:3 (kon.) | Šumperk – SHKM Hodonín 5:4 (po pr.) | Val. Meziříčí – Vel. Meziříčí 3:4 (0:2 po s.n.)
Havířov – Vyškov 4:5 (po pr.) | Kopřivnice – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Opava – Technika Brno 3:0 (kon.)
Písek – Kobra 4:3 (1:0 po s.n.) | Příbram – Děčín 8:5 (kon.) | Chomutov – Letňany 3:0 (kon.)
Nový Jičín – Havlíčkův Brod 1:6 (kon.) | Cheb – Hronov 6:5 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 3:1 (kon.)
Řisuty – Kralupy n. Vltavou 3:4 (po pr.)
DRACI PARS ŠUMPERK
5:4 (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)
SHKM Baník Hodonín
Sobota 20.01.2024, 17:00 • Škoda Aréna, Šumperk • 2. liga skupina Východ • 31. kolo

Tak to byl zápas, který měl všechno. DRACI PARS ŠUMPERK doma poráží tým SHKM Baník Hodonín v prodloužení poměrem 5:4. Draky dostal šestnáct vteřin před koncem třetí periody do vedení Daniel Vachutka v přesilovce. Jenže Hodonín srovnal šest vteřin před koncem třetiny po trefě Matěje Macha. Šlo se do prodloužení, které rozhodl Štěpán Dudycha. Bonusový bod tak zůstává v Šumperku. (19:22:09)

61:09 Štěpán DUDYCHA - 5:4

61:09
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí si berou bonusový bod pro sebe v čase 61:09. Jakub Horký ujel po pravé straně a natlačil se před brankáře hostů a trefil jej do betonu. Puk se dostal před ŠTĚPÁNA DUDYCHU, který jej poslal do odkryté části branky, 5:4. Asistence: Jakub Horký a Ondřej Šišolák.

60:37
    Draci jsou na puku za vlastní brankou a nikam nespěchají.

60:01

Tři dvacetiminutovky vítěze neurčily. Matěj Mach totiž zajistil šest vteřin před koncem třetího dějství hostům prodloužení.

60:00
    59:54 Matěj MACH - 4:4

59:54
    Baník právě vstřelil branku!
    Hosté to ale nezabalili a šest vteřin před koncem srovnávají skóre. MATĚJ MACH na pravé straně dostal puk do branky okolo betonu Ryšavého, 4:4. Asistence: Tomáš Sedláček a Jakub Sajdl.

59:46
    Oddechový čas pro tým DRACI PARS ŠUMPERK.
    59:46 Daniel VACHUTKA - 4:3

59:46
    Draci proměňují přesilovku čtrnáct vteřin před koncem třetího dějství a ujímají se vedení.
    Pěnčík poslal puk na levý kruh, tam byl DANIEL VACHUTKA. No a domácí šikula propálil všechno, co mu stálo v cestě, 4:3. Asistence: Martin Pěnčík a Patrik Tarnoczy.

59:25
    Jenže Draci vyhráli buly a roztahují přesilovkový deštník.

59:20
    Oddechový čas pro tým SHKM Baník Hodonín.

59:20
    Vyloučení v týmu SHKM Baník Hodonín:
    Erik Hložánek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

Baník bude hrát v oslabení.

58:57
    Jozef Danielčák byl v tutovce, ale ve slotu jenom promáchl.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 18. Pěnčík (Danielčák, P. Hohl), 26. P. Kubíček (Nilsson, Danielčák), 51. Rutar (Danielčák, J. Horký), 60. Vachutka (Pěnčík, Tarnoczy), 62. Dudycha (J. Horký, Šišolák) – 13. Dobiáš (Hložánek, Weintritt), 28. P. Krejčí (J. Švejda, Dolíška), 29. L. Stuchlík (M. Mach, Sajdl), 60. M. Mach (Sedláček, Sajdl)

DRACI PARS ŠUMPERK: Irgl (30. Ryšavý) – Pěnčík, Dudycha, Cekr, Rutar, P. Hohl, P. Kubíček (A), Jarmara, Minařík – Vachutka (A), Šišolák, J. Horký – Tarnoczy, Polách, Jaroš (C) – Nilsson, Müller, Skopal – Lichner, Danielčák, Nemec.
    Trenér: Tomáš Sedlák

SHKM Baník Hodonín: Dolíška (Piták) – Billa, Sedláček, L. Stuchlík, J. Švejda, Vyrůbalík, D. Rauš (A) – Hložánek, Weintritt, Dobiáš – M. Mach, Sajdl (C), Mat. Novák – Bachánek, Štědrý, P. Krejčí (A) – Zaychik, Laciga.
    Trenér: Aleš Bachánek

Rozhodčí: Tomáš Šico – Marek Bubela, Tomáš Kučera