Havířov – Opava 3:0 (kon.) | Chomutov – Příbram 4:1 (kon.) | Kopřivnice – Šumperk 2:3 (po pr.)
Val. Meziříčí – Nový Jičín 4:0 (kon.) | SHKM Hodonín – Žďár n/S 3:6 (kon.) | Vyškov – Technika Brno 8:3 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vel. Meziříčí 9:2 (kon.) | Benátky n/J – Kobra 8:2 (kon.) | Tábor – Mostečtí Lvi 8:2 (kon.)
Letňany – Děčín 6:2 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 1:3 (kon.) | Řisuty – Cheb 6:0 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Hronov 1:3 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Středa 24.01.2024, 18:00 • ZS Kopřivnice • 2. liga skupina Východ • 32. kolo

Je konec. HC ISMM Kopřivnice prohrál s týmem DRACI PARS ŠUMPERK 2:3 v prodloužení. Tadeáš Jaroš dostal Draky do vedení v polovině první třetiny. V té druhé šli po přesilovce do vedení zásluhou Jakuba Horkého, ale za domácí snížil chvíli poté Vojtěch Pindel. No a v té třetí se narodilo jenom vyrovnání domácího René Bartošáka. Prodloužení rozhodl v čase 3:30 Jakub Horký. Bonusový bod tak putuje do Šumperka. (20:19:30)

63:30 Jakub HORKÝ - 2:3

63:30
    Draci právě vstřelili branku!
    Draci rozhodují v prodloužení. Po souboji u mantinelu v pásmu hostů se dostal na puk Daniel Vachutka. Ten s ním dojel na pravý kruh a pak poslal černou gumu na levou stranu. Tam se nacházel JAKUB HORKÝ, který ostrým forhendem poslal touš do odkryté části branky, 2:3. Asistence: Daniel Vachutka a Petr Kubíček.

62:46
    Andreas Kubáň zastavil rychlou akci hostů po pravé straně. Kopřivnice jde na touš.

62:13
    Filip Indrst poslal nahození na zadní tyčku, ale tam nikdo z domácích v tu chvíli nebyl.

61:50
    Kopřivnice nevěděla co s pukem a tak jej poslal za vlastní branku.

61:11
    Na puku jsou domácí, ale ti se na pravé straně nikam neženou.

60:49
    Patrik Tarnoczy se dostal na osu a poslal jedovku na branku. Tu si pak sám i dojel.

60:26
    Ludvík Rutar se ale po domácí minele dostal na puk a Draci nikam nespěchají.

60:20
    Kopřivnice začíná prodloužení na puku.

60:01

Třetí třetina je minulostí. HC ISMM Kopřivnice po 60 minutách hry hraje s týmem DRACI PARS ŠUMPERK nerozhodně 2:2. Tadeáš Jaroš dostal Draky do vedení v polovině první třetiny. V té druhé šli po přesilovce do vedení zásluhou Jakuba Horkého, ale za domácí snížil chvíli poté Vojtěch Pindel. No a v té třetí se narodilo jenom vyrovnání domácího René Bartošáka. Jdeme do prodloužení.

60:00

59:23
    To vypadá, že oba celky budou spokojeny s bodem.

59:02
    Michal Velecký byl nalepený na zadní tyčce, ale puk před ním tečoval obránce Draků.

58:36
    Kopřivnice jela do rychlého brejku, ale Jakub Mach dostal puk jenom na paty.

58:21
    Štěpán Dudycha zachytil vyhození domácích na modré. Draci jdou zlobit.

58:02
    Domácí dostali puk z pásma jenom za cenu icingu.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 37. Pindel (Marek, J. Mach), 50. Bartošák (A. Urban, Indrst) – 10. Jaroš (Vachutka, Tarnoczy), 35. J. Horký (Polách, Šišolák), 64. J. Horký (Vachutka, P. Kubíček)

HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Baldik) – Zeman, Marek, Fojtík, Petrek, Hrůzek, Bartošák, Tomeček, Kelnar – Raška, Indrst, Suchý (A) – A. Urban, Pargáč, J. Mach (C) – Pindel, Kubík, O. Sluštík – Velecký (A).
    Trenér: Marcel Kuděla

DRACI PARS ŠUMPERK: Irgl (Ryšavý) – Jarmara, Dudycha, Minařík, Rutar (A), P. Hohl, P. Kubíček, Cekr – Vachutka (A), Tarnoczy, Jaroš (C) – Danielčák, Šišolák, Polách – Lichner, Nilsson, Skopal – Izák, J. Horký, Müller.
    Trenér: Tomáš Sedlák

Rozhodčí: Viktor Schenel Tomáš Bezděk – Jaroslav Peluha