Technika Brno – Havířov 2:3 (po pr.) | Děčín – Příbram 1:3 (kon.) | Letňany – Chomutov 5:8 (kon.)
Ústí n/L – Mostečtí Lvi 4:0 (kon.) | Hronov – Cheb 7:4 (kon.) | Šumperk – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Žďár n/S 4:0 (kon.) | Kopřivnice – Vel. Meziříčí 3:4 (kon.) | Opava – Vyškov 4:5 (0:1 po s.n.)
Vrchlabí – Tábor 3:2 (kon.) | Kobra – Písek 7:4 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Řisuty 5:2 (kon.)
Nový Jičín – SHKM Hodonín 4:2 (kon.)
Technika Hockey Brno
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
AZ Havířov
Sobota 10.02.2024, 15:00 • Hokejové haly dětí a mládeže, Brno • 2. liga skupina Východ • 36. kolo

Nečekaně vyrovnané utkání mezi brněnskou Technikou a lídrem z Havířova vyrezultovalo v prodloužení. V tom měli nejprve velkou možnost domácí, Martinec ale skákavý kotouč nedokázal dopravit do odkryté části klece. Vzápětí přišlo smrtící sólo Ćmiela, který se prokličkoval ze středního pásma až před Nešpůrka a technickou střelou do levé horní části branky rozhodl o bonusovém bodu pro Havířov. (17:34:59)

61:45 Matouš ĆMIEL - 2:3

61:45
    Havířov právě vstřelil branku!
    Nedáš – dostaneš! Havířov přežil gólovku soupeře a záhy rozhodl o svém vítězství. MATOUŠ ĆMIEL se prokličkoval ze středního pásma až před Nešpůrka, kterého překonal umístěnou ranou nad vyrážečku. Asistence: Dominik Pawliczek.

61:12
    Tomáš Martinec mohl strhnout vítězství na stranu Techniky! Před havířovskou svatyní poskakoval kotouč, domácí forvard ho ale v letu nezasáhl čistě! Obrovská možnost pro Brňany.

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo. Na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení.

60:00

59:50
    Lukáš Bednář obdržel kolmici na levou stranu a opřel se z první do kotouče. Jakub Nešpůrek se stihl přemístit! Důležitý zákrok domácího gólmana.

58:50
    Hosté se teď nepřesnou přihrávkou na modrou čáru sami vyhnali z pásma.

58:37
    Dělovku Tomáše Valenty Jakub Nešpůrek vyrazil před sebe. Následovala další skrumáž.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Havířov má v početní výhodě jedinečnou možnost rozhodnout. Na situaci hlasitě reaguje i hlouček jeho příznivců.

57:48
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
    Martin Dufek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

57:20
    Puk teď nebezpečně poskakoval v domácím brankovišti. Havířovu se ho v nepřehlední situaci nepodařilo dostat do branky.

56:57
    A další vyhození Techniky přes všechny čáry. Jako by se na domácí hole vklínila v závěru utkání nervozita.

56:26
    Zakázané uvolnění Techniky Brno. Po vhazování se domácím rychle podařilo vyhodit puk z obranné třetiny.
    55:20 Karel BENÝŠEK - 2:2

55:20
    Technika právě vstřelila branku!
    Tak to je neskutečné! Technika okamžitě vyrovnává a nadále živí šanci na bodový zisk! David Sachr neudržel ve výstroji Račického střelu z levé strany a po následné skrumáži protlačil puk za jeho záda KAREL BENÝŠEK. Asistence: Tomáš Račický a Martin Dufek.
    54:55 Dominik PAWLICZEK - 1:2

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 7. Remta (Benýšek), 56. Benýšek (Račický, M. Dufek) – 27. Klimša (Bednář, Franek), 55. Pawliczek (Haas, Karafiát), 62. Ćmiel (Pawliczek)

Technika Hockey Brno: Nešpůrek (Šurý) – Fajmon, Kališ, Úlehla, Fornál, M. Dufek, K. Holík, Remta – Martinec, Pospíšil (A), Harmim – T. Pigl, Bartes, Masař – Sladký, Zduba, Vach – Benýšek (C), Račický, T. Handl.
    Trenér: Martin Stloukal

AZ Havířov: Sachr (Šimonů) – Ficek, Valenta (A), Havlík, Ščurek, Vosátko, Michálek, Ševčík – Ćmiel, Pawliczek, Spratek – Tvrdý, Pavlík, Karafiát – Antoníček, Apolenář, Franek – Haas (C), Bednář, Klimša (A).
    Trenér: Jiří Raszka

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Kučera