Havířov – Šumperk 10:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – SHKM Hodonín 1:4 (kon.) | Hronov – Letňany 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Děčín 4:6 (kon.)
Písek – Kobra 4:3 (po pr.) | Tábor – Cheb 11:0 (kon.) | Vyškov – Žďár n/S 5:2 (kon.)
Kralupy n. Vltavou – Vrchlabí 5:6 (po pr.) | Řisuty – Příbram 2:14 (kon.)
HK Kralupy nad Vltavou
5:6 (1:0, 3:4, 1:1 - 0:1)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 27.09.2023, 18:30 • Kralupy nad Vltavou • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Velkolepé představení skončilo. Rozhodující gól si do poslední sekundy prodloužení ponechal T. Bláha, který dorazil svou vlastní střelu z pravého kruhu. Tento zápas byl reklamou na hokej a domácí fanoušci odměňují své borce potleskem. Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:56:18)

64:59
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ BLÁHA. Asistence: Patrik Urban a Ondřej Chrtek.

64:58
    Bláha z pravého kruhu vystřelil jen do Sochůrka!

64:56
    Oddechový čas

64:55
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Adam Kellerstein – 2+2, nesportovní chování.

64:50
    V samostatném úniku vystřelil Kellerstein, nicméně až po odpískání, proto je nyní terčem nevybíravých střetů. Rozhodčí uklidňují emoce.

64:40
    Šilhavého střílená přihrávka neuspěla a následně protiútok hostí stejně tak.

64:00
    Poslední minuta prodloužení

63:20
    Až před Sochůrka se dostal Perička, ale z šance gól není.

62:20
    Na ledě vidíme hromadné střídání, nikdo se nechce dopustit chyby, ale Vrchlabí nyní kombinuje před Sochůrkem.

61:40
    Chalupa od modré nicméně střílí mimo levé tyče. Vhazování před Sochůrkem.

61:15
    Vrchlabí se po ubráněném oslabení konsoliduje a připravuje svůj útok.

60:52

60:15
    Kralupy se usazují v útočné třetině a kombinují

60:01

Třetí třetina již byla o poznání opatrnější ve svém úvodu. Hosté se dostali do vedení, což Kralupy nabudilo k větší aktivitě. Tu přetavili ve vyrovnávací gól, který posílá zápas do prodloužení, jelikož přesilovku nabídnutou před koncem třetiny nevyužili ke střelbě.

60:00

59:59
    Ještě jedna zblokovaná střela před Sochůrkem a budeme svědky dalšího prodloužení na tomto stadionu v nové sezoně.

pavlas.k

Branky a nahrávky: 15. T. Pejchal (Šilhavý), 23. Hampl (Zídek), 30. Hrala (Husarik, Kellerstein), 31. Bradáček (Zídek, Chládek), 56. Zajíc (Hrala, Broš) – 25. T. Bláha (Moník, Chrtek), 26. Kastner (Šlaicher, D. Chalupa), 31. Šlaicher (D. Chalupa, P. Urban), 34. Kastner (Šlaicher, D. Chalupa), 45. Krsek (P. Urban, Tatar), 65. T. Bláha (P. Urban, Chrtek)

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – Zajíc, David (C), T. Pejchal, Kapoun, Straka, Chládek, J. Kučera – Hrala, Husarik, Kellerstein – Bezouška (A), Šilhavý (A), Soukup – Zídek, Hampl, Bradáček – Stupka, Broš, T. Prášek.
    Trenér: Martin Příhoda

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (31. Červinka) – Bendík (A), Boukal, Kozák, Kynčl, Hladík, Abraham, Perička – T. Bláha (A), Chrtek, Krsek – Moník, Tatar, P. Urban (C) – Šlaicher, Kastner, D. Chalupa – Jirků, Cerman.
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Domský – Kettner, Brož