Písek – Cheb 6:3 (kon.) | Tábor – Příbram 7:1 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 3:5 (kon.)
Vel. Meziříčí – Technika Brno 4:5 (kon.) | Hronov – Děčín 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Řisuty – Chomutov 0:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Benátky n/J 5:4 (po pr.)
HK Kralupy nad Vltavou
5:4 (3:1, 1:2, 0:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 01.11.2023, 18:30 • Kralupy nad Vltavou • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Sliboval jsem Vám před startem utkání vyrovnanou partii? Vyrovnanější už snad ani být nemohla. Drama končí v prodloužení, kdy domácí zužitkovali svou přesilovku a berou tak bod navíc za vítězství 5:4. Viděli jsme snad úplně vše a já se budu těšít na další podobná střetnutí s Vaší účastí. (20:58:00)

60:18
    Kralupy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je VÁCLAV ZÍDEK. Asistence: Kryštof Hrala.

60:06

60:01

Jak jste mohli zaznamenat z komentářů této třetiny, nabídla o poznání opatrnější hokej. Uvidíme, co přinese prodloužení v trvání 5 minut. Výhodu přesilovky získají za 6 vteřin domácí Kralupy, jakmile do hry naskočí Josef Zajíc. To hostující Hozák bude doufat, že odsedí zbytek ze svého trestu kompletní.

60:00

59:49
    Když už to vypadalo, že Benátky si převedou část přesilovky do prodloužení, karta se obrací a tuto výhodu získají pravděpodobně Kralupy po faulu Hozáka.

Střídání v týmu HC Benátky nad Jizerou:
    ze hřiště odchází Ondřej Šuhájek, přichází Jaroslav Brázdil.

58:06
    ze hřiště odchází Jaroslav Brázdil, přichází Ondřej Šuhájek.

58:06
    Šance pro Benátky rozhodnout. Pravdou je, že Kralupy nevypadaly poslední minuty dobře. Nemůže chybět Šafránek, Klodner, ani Jankovský.

58:06
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Josef Zajíc – 2 min., podrážení.

57:22
    Hozák se po své střele prodíral před Novotného už neúspěšně.

57:03
    Antoš zablokoval střelu Kellersteina mimo.

56:48
    A další Čížkova střela od modré pouze do Novotného.Autorem opět Čížek.

56:35
    A stejný příběh – tentokrát na betony zaklepal puk od Čížka.

56:30
    Novotný přikryl puk po ráně Antoše od modré, ta zaduněla o jeho betony. Dorážku však brankář nedovolil.

pavlas.k

Branky a nahrávky: 16. Hrala (Bezouška, Zídek), 17. Chládek (Bradáček), 18. Hrala (Zídek, Bezouška), 30. Šilhavý (Kehar, Kellerstein), 61. Zídek (Hrala) – 4. Havlas (Hozák, L. Kučera), 30. Antoš (L. Kučera), 31. Šafránek (Jankovský, Zumr), 42. Antoš (Hozák, L. Kučera)

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (31. L. Novotný) – Chládek, Zajíc, Kapoun, Kehar, David (C), A. Straka, J. Kučera – Bezouška (A), Hrala, Zídek – Kellerstein, Šilhavý (A), T. Pejchal – Bradáček, Husarik, Soukup – Marek, Broš, Binko.
    Trenér: Martin Příhoda

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (59.–59. Šuhájek) – Klodner, V. Čížek, Antoš, Lytvynov, Knesl, Kliment – Zumr, Šafránek (C), Jankovský – L. Kučera, Havlas (A), Hozák (A) – Hejňák, Husák, J. Dvořák – Plíšek.
    Trenér: Martin Novák

Rozhodčí: Hacarepka – Gabriel, Herles