Benátky n/J – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Vrchlabí – Hronov 4:2 (kon.) | Letňany – Kralupy n. Vltavou 2:1 (kon.)
Kobra – Řisuty 4:3 (po pr.) | Cheb – Mostečtí Lvi 1:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 3:2 (po pr.)
Opava – Nový Jičín 4:3 (po pr.) | Šumperk – Havířov 1:5 (kon.) | SHKM Hodonín – Havlíčkův Brod 2:7 (kon.)
Žďár n/S – Vyškov 10:4 (kon.) | Příbram – Písek 3:1 (kon.) | Technika Brno – Vel. Meziříčí 1:9 (kon.)
HC Baník Příbram
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
IHC Králové Písek
Středa 08.11.2023, 18:30 • Zimní stadion Příbram • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Příbram nakonec ve třetí třetině urvala vítězství na svou stranu, a přeci jen tak na domácím ledě potvrdila roli velkého papírového favorita. Obrat dokonal před minut před koncem řádné hrací doby Josef Hasman, jenž překvapil Kříže střelou z poměrně velkého úhlu. Pojistku přidal zhruba o minutu později Jan Bečvář, jenž před brankou tečoval střelu Zdeňka. Díky třem bodům se Baník dostal v tabulce na druhou pozici před Chomutov, jenž ve včerejším šlágru podlehl vedoucímu Táboru. Písek zůstal dvanáctý. (20:44:04)

59:44
    Jan Radoš ještě otestoval pozornost Jirouška střelou z pravé strany. Domácí strážce vyrážel k levému mantinelu, kde bylo následně pískáno.

59:28
    Situace jako přes kopírák té předchozí. O další zakázané uvolnění se postaral Tadeáš Pinkas.

59:14
    Snaha trefit odkrytou píseckou klec skrze celou délku kluziště skončila příbramským zakázaným uvolněním.

58:59
    Domácí mohli zakončovat do odkryté branky, rozhodčí ale akci přerušil a odpískal hru vysokou holí.

58:21
    Hostující trenér Jan Trummer si vyžádal oddechový čas. Jihočeši to skutečně zkusí v šesti bez brankáře.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. A podle všeho i celého zápasu.

57:45
    Dnešní utkání sleduje 312 diváků.

57:20
    Po příbramském zakázaném uvolnění se vhazuje po pravé ruce Petra Jirouška.

57:09
    Jan Radoš střílel z bezprostřední blízkosti branky z otočky zleva do Jirouška. Písek to ještě zkouší. Uvidíme, zda sáhne i ke hře bez brankáře.
    56:08 Jan BEČVÁŘ - 3:1

56:08
    Příbram právě vstřelila branku!
    Baník přidává gólovou pojistku a je blízko vítězství! Bednařík přihrál od zadního mantinelu Zdeňkovi, jehož křižnou střelu tečoval podél Kříže pohotový JAN BEČVÁŘ. Asistence: David Zdeněk a Lukáš Bednařík.

56:03
    Tomáš Hollar protečoval kotouč do pásma Příbrami, jenže puk skončil až u Petra Jirouška.
    54:54 Josef HASMAN - 2:1

54:54
    Domácí jdou pět minut před koncem řádné hrací doby do vedení! Krejčí vysunul po levé straně JOSEFA HASMANA a ten křižnou střelou na zadní tyč z poměrně velkého úhlu zaskočil Kříže! Asistence: Daniel Krejčí a Petr Kafka.

54:30
    Příbrami je pískáno zakázané uvolnění. Aktéři zápasu se stěhují před Petra Jirouška. Písek je stále ve hře o solidní výsledek.

54:05
    Jan Matiášek se prosmýkl středem kluziště do zakončení hned přes trojici protihráčů. Jiroušek jeho zakončení vyrazil. Písecká střídačka reklamovala faul, pískáno ovšem není.

53:07
    David Zdeněk se prodral z pravé strany až před branku. Skrumáž utnul přikrytím kotouče Richard Kříž. Podaří se některému z týmů strhnout v základní hrací době výsledek na svou stranu? Otázka pro závěrečné minuty...

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 38. Krejčí (Kafka, Kolda), 55. Hasman (Krejčí, Kafka), 57. Bečvář (Zdeněk, Bednařík) – 29. Pavlát (Hracholski)

HC Baník Příbram: Jiroušek (Tichon) – Jelínek (A), Zdeněk, Havelka, Rajgl, Krejčí, Saňa (A), Patzelt – Kafka (C), Kolda, Pětník – Bečvář, P. Svoboda, Duchan – Pinkas, Mařík, Bednařík – Hasman.
    Trenér: Radek Bělohlav

IHC Králové Písek: Kříž (Korytar) – Pavlát, Šilhán, Hanus, Velíšek, Radoš (A), Vajner, J. Turek – Rousek (A), Volf (C), Koupal – Zayml, Ženíšek, Hracholski – Zátopek, J. Březina, Hollar – Pouzar, Matiášek.
    Trenér: Jan Trummer

Rozhodčí: Trnka – Kubíček, Jurak