Havířov – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.) | Benátky n/J – Cheb 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 2:3 (kon.)
Šumperk – Vel. Meziříčí 11:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Vyškov 1:4 (kon.) | Kopřivnice – Technika Brno 8:3 (kon.)
Opava – SHKM Hodonín 4:1 (kon.) | Hronov – Řisuty 6:4 (kon.) | Chomutov – Děčín 3:4 (1:2 po s.n.)
Nový Jičín – Žďár n/S 6:2 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Písek 2:3 (po pr.) | Vrchlabí – Kobra 2:3 (kon.)
Letňany – Příbram 3:4 (kon.)
HK Kralupy nad Vltavou
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
IHC Králové Písek
Sobota 25.11.2023, 18:00 • Kralupy nad Vltavou • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Zápas končí v prodloužení. Kralupy tlačily na soupeře díky přesilovce, kterou v závěru zápasu získaly. Když už jsme se chystali na nájezdy, po pravé straně hosté ujeli a střela z levého kruhu znamená Kralupy nad Vltavou – Králové Písek 2:3 po prodloužení. Budeme se s Vámi těšit z dalších podobně napínavých soubojů. (20:23:06)

63:03 Jahor HRACHOLSKI - 2:3

63:03
    Písek právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAHOR HRACHOLSKI. Asistence: Vladimír Hanus a Lukáš Volf.

62:46
    Zakázané uvolnění Písku vrací hru do jeho obrany.

62:09
    Rousek zvedá prapor Písku, nicméně střela ze slotu jde vedle. Razanci však měla. Stejně jako následná rána Kellersteina do Kříže.

61:45

61:35
    Teď konečně písečtí nevěděli kam skočit, ale kombinace Kralup po střele opět končí na Křížovi.

61:19
    Zídek ze slotu jen do Kříže. Chce to přesnější a častější střelbu. Písek nemá starosti s takovým oslabením.

61:07
    Až teď jsme střelu viděli, to je ale málo jelikož z oslabení Písku zbývá jen 37 sekund.

60:20
    Pejchal zavezl puk a posílá na Šilhavého, ten Keharovi, zpět na Šilhavého, na Kellersteina... Domácí kombinují ale nestřílejí.

60:01

Kralupy měly obrovskou šanci zápas ukončit před vypršením 60. minuty. Po faulu soupeře Novotný vystartoval na střídačku, ale ani další hráč v poli nepomohl. Následně jsme už sledovali začátek přesilovky. Ta se plynule přelila do chystaného prodloužení v délce 5 minut.

60:00

59:50
    Radoš schytal Zajícovu střelu od modré na výstroji a zřejmě půjdeme do avizovaného prodloužení.

59:44
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek:
    Filip Šindelář – 2 min., vysoká hůl.

59:44
    V Kralupech asi všichni slyšeli expresivní výraz domácího borce, který nevyužil obrovskou šanci na překlopení zápasu na stranu Kralup. Oddechový čas pro hosty.

59:04
    Novotný lehký puk rozehrává na své spoluhráce a sledujeme asi poslední akci základní hrací doby. Bude tu vyloučení hostí.

pavlas.k

Branky a nahrávky: 19. Kellerstein (Šilhavý, T. Pejchal), 46. Zídek (Kapoun, Hrala) – 22. Ženíšek (Hollar, Koupal), 42. Matiášek (Volf, Ženíšek), 64. Hracholski (Hanus, Volf)

HK Kralupy nad Vltavou: L. Novotný (Sochůrek) – Chládek, Zajíc, Kapoun, Kehar, David (C), A. Straka, J. Kučera – Bezouška (A), Hrala, Zídek – Kellerstein, Šilhavý (A), T. Pejchal – Hampl, Husarik, Bradáček – Soukup, Binko, Štípek.
    Trenér: Martin Příhoda

IHC Králové Písek: Kříž (I. Svoboda) – Hanus, Radoš (A), Pavlát, J. Turek, Čunát, Šilhán – Hracholski, Volf (C), Matiášek – Rousek (A), Zayml, Pouzar – Hollar, Koupal, Ženíšek – A. Dubský, Šindelář, Vá. Brož.

Rozhodčí: Hacaperka – Stacho, Figer