Vyškov – Val. Meziříčí 6:1 (kon.) | Benátky n/J – Příbram 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Kobra 4:1 (kon.)
Havlíčkův Brod – Havířov 2:7 (kon.) | Technika Brno – Kopřivnice 3:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Opava 3:2 (po pr.)
Hronov – Mostečtí Lvi 2:1 (kon.) | Letňany – Tábor 3:2 (po pr.) | Vel. Meziříčí – Šumperk 1:6 (kon.)
Žďár n/S – Nový Jičín 3:4 (0:2 po s.n.) | Kralupy n. Vltavou – Cheb 5:6 (po pr.) | Vrchlabí – Chomutov 0:2 (kon.)
Děčín – Řisuty 6:3 (kon.)
HK Kralupy nad Vltavou
5:6 (2:2, 2:2, 1:1 - 0:1)
HC Stadion Cheb
Sobota 13.01.2024, 18:00 • Kralupy nad Vltavou • 2. liga skupina Západ • Skupina Západ

Konec zápasu. (20:54:14)

Mě už nezbývá než smeknout a poděkovat oběma celkům za parádní představení posledního kola základní části. 11 branek, hattrick Václava Zídka, atraktivní útočná hra, berte toto vše jako pozvánku k nadstavbovým kláním druhé hokejové ligy u kterých se na Vás budu těšit!
    62:31 Jaroslav VAŠÍČEK - 5:6

62:31
    Stadion Cheb právě vstřelil branku! Ve dvou šancích se objevil hostující Vašíček, nejprve pálil z mezikruží, následně už se raduje a ukončuje prodloužení.
    Autorem branky je JAROSLAV VAŠÍČEK. Asistence: Ferdinand Tóth a Vojtěch Šik.

60:57
    První ránu prodloužení si připisuje po vybruslení z levého kruhu Čejka. Následně dostal vyčiněno od domácích hráčů a jde střídat.

60:35
    Trojice hostí nezvládla přechod do pásma Kralup a sudí píská. Hra se stěhuje před Koláře.

60:01

Ani po třetí třetině neznáme vítěze. Obrazně řečeno však máme hráče zápasu – hattrick si dnes připisuje Václav Zídek, který dokázal přetavit aktivitu domácích ve vyrování v závěru zápasu. A to ještě není konec, prodlužujeme hokejovou parádu...

60:00

59:25
    Vojtěch Šilhavý zkusil rozhodnout, ale po ataku z pravé strany už nedokázal za Koláře zasunout puk.
    58:10 Václav ZÍDEK - 5:5

58:10
    Kralupy právě vstřelily branku! V době, kdy už se Novotný chystal opustit svou klec, prosazuje se dnes svou třetí brankou Venca Zídek z mezikruží!
    Autorem branky je VÁCLAV ZÍDEK. Asistence: Tadeáš Pejchal a Pavel Husarik.

57:40
    Zablokovaný pokus Kořána od modré končí za Novotného klecí.

56:56
    Domácí však musím myslet i na zadní vrátka po aktivním napadání Tótha. Uvidíme odvolání domácího brankáře a hru Kralup v šesti?

56:36
    I Krutina ze středního pásma pouze odevzdává puk za Novotného klec...

55:55
    Domácí se ženou za vyrovnáním a Cheb je logicky už spíše v roli vyčkávajícího týmu.

Dnešní utkání sleduje diváků 354.

55:35
    Branka musí být za Kolářem znovu po potyčce usazena na své místo.

55:35
    Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
    Vojtěch Šilhavý – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Stadion Cheb:
    Petr Karpov – 2 min., hrubost.

pavlas.k

Branky a nahrávky: 6. Zídek (J. Kučera), 12. Zídek (Kellerstein, Hrala), 26. Husarik (A. Straka, T. Pejchal), 40. Soukup (Zídek), 59. Zídek (T. Pejchal, Husarik) – 1. M. Švec (V. Skuhravý, Rozhon), 4. Šik (Krutina, Kořán), 24. Vašíček, 29. Prošek (V. Kvasnička, Šik), 49. Rozhon, 63. Vašíček (Tóth, Šik)

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (29. L. Novotný) – Chládek, Zajíc, J. Kučera, Kehar, Kapoun, A. Straka – Kellerstein, Husarik (A), T. Pejchal – Soukup, Šilhavý (C), Zídek – Hampl, Hrala, Uhlík – Bradáček, Broš, Binko.
    Trenér: Martin Příhoda

HC Stadion Cheb: K. Kolář (Kašpar) – Šik, Kořán (C), Vogel, V. Stejskal, Innanmaa, Karpov, Jonák – V. Kvasnička, Čejka (A), Prošek – Rozhon, V. Skuhravý, M. Švec – Davídek, Vašíček, Krutina – M. Skuhravý, Tóth, Klíma – A. Vlach.
    Trenér: Václav Skuhravý

Rozhodčí: Trnka – Sýkora, Hošťálek