Třinec – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | K. Vary – Litvínov 2:1 (po pr.) | Vítkovice – Sparta 2:4 (kon.)
Kladno – Mountfield HK 1:2 (po pr.) | Motor ČB – Liberec 1:8 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:4 (po pr.)
Olomouc – Plzeň 7:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 1:0)
HC VERVA Litvínov
Neděle 07.01.2024, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 34. kolo

Dvě minuty před koncem nastavené hrací doby rozhodl výhře domácích Filip Koffer. Napínavé utkání je u konce.

Loučí se s vámi Kamila Stříteská Ströer. (17:55:09)

Nejlepšími hráči zápasu je Liam Kirk (LIT) a Vít Jiskra (KVA).

62:56
    3/3
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Domácí roztočili kolotoč v útočné třetině. Tomáš Bartejs nahodil na branku a střelu ještě tečovat FILIP KOFFER a je rozhodnuto. Bonusový bod si ponechávají domácí na svém ledě. Asistence: Tomáš Bartejs, David Kofroň.
    Koffer F., Bartejs T., Kofroň D.
    Jaks J., Hlava N., Kaše D.

62:36
    Kofferova střela skončila na prvním bránícím hráči Litvínova.

62:02
    Nyní je na puku Energie.

61:46
    A další jeho pokus z kruhu, o který se Frodl postaral betony.

61:20
    Liam Kirk mohl rozhodnout, když projel kolem Frodlovy klece. Kdyby zvedl kotouč, bylo rozhodnuto!

60:56
    Zpoza brány rozjíždí Verva svou akci.

60:38
    Liam Kirk se ujal puku po vhazování a přenechal jej svému kolegovi.

60:12
    Tomáš Bartejs vyslal dopředu Jiřího Černocha, který vybídl ke střele Iiku Kangasniemiho.

60:01

Ani ve třetí třetině se nerozhodlo o vítězi. Na řadu tak přichází pětiminutové prodloužení.

60:00

59:27
    Bomba Matěje Stříteského urazila brusli svému spoluhráči, ten se tak po ledě doslova ploužil směrem ke střídačce.

58:40
    Plutnar vypídl Přikryla do akce, ale střela z těžké pozice útočníkovi nesedla.

57:58
    Martin Rohan nejprve pokazil nahrávku, ovšem vzápětí zblokoval nebezpečnou střelu a odčinil svůj nepovedený krok.

57:39
    Icing domácích.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 7. Kružík (Koffer, Rohan), 63. Koffer (Bartejs, Kofroň) – 20. Kirk (Hlava)

HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Habal) – Huttula, Plutnar, Rohan, Stříteský, Rulík, Bartejs (A), Tureček – Jiskra, Černoch (C), Kangasniemi – Redlich (A), Kofroň, O. Procházka – Koffer, R. Přikryl, Kružík – Čihař, Kverka, Bernovský.
    Trenér: David Bruk

HC VERVA Litvínov: Zajíček (M. Tomek) – Baránek, Zeman, Zile, Jaks, Czuczman, Demel (A), Šalda – Kudrna, Slavík, Koblasa – Hlava, D. Kaše (A), O. Kaše (C) – Urban, Kirk, Abdul – Zygmunt, Jurčík, Havelka.
    Trenér: Karel Mlejnek

Rozhodčí: Pilný, Květoň – Hynek, Klouček