Třinec – Motor ČB 4:3 (po pr.) | K. Vary – Pardubice 3:4 (po pr.) | Litvínov – Kladno 4:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Plzeň 1:2 (0:3 po s.n.) | Kometa Brno – Vítkovice 7:1 (kon.) | Liberec – Olomouc 5:2 (kon.)
Mountfield HK – Sparta 2:3 (1:3 po s.n.)
po s.n. (0:3)
BK Mladá Boleslav
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 19.01.2024, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Tipsport extraliga • 37. kolo

To je z Mladé Boleslavi vše, přeji vám hezký zbytek večera a těším se na vás u dalších přenosů ze ŠKOENERGO Arény. (20:19:40)

Je tedy dobojováno. Bonusový bod si pro sebe v nájezdech vystříleli Západočeši a stalo se tak právem. Z hostujících hráčů totiž uspěli všichni tři, vítězným je hned první pokus Jakuba Šilera. Bruslaři berou jen bod, jejich bodová série se ale natáhla už na pět zápasů.

Nejlepší hráči utkání:

MBL: útočník, č. 18 Ondřej Rohlík
    PLZ: obránce, č. 20 Petr Zámorský

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Škoda Plzeň.
    Autorem vítězné branky je JAKUB ŠILER.

3. série
    0:3
    Tomáš FOŘT neproměňuje.

3. série
    0:3
    Ondřej MATÝS proměňuje a opět je to střelou mezi betony. Další hráč na domácí straně tak musí dát, jinak je konec.

2. série
    0:2
    Alex LINTUNIEMI, jeho střelu kryl Pavlát špičkou betonu.

2. série
    0:2
    Tim SÖDERLUND si Růžičku rozhýbal a bleskově mu poslal puk mezi betony.

1. série
    0:1
    Róbert LANTOŠI netrefil mezírku v Pavlátově postoji.

1. série
    0:1
    Jakub ŠILER procedil puk mezi Růžičkovým betonem a vyrážečkou.

Samostatné nájezdy začínají.

Rozhodnou nájezdy! V prodloužení měl Pyrochta na holi hned čtyřikrát konec zápasu, ale ani jednou při něm nestálo štěstí. Dojde tak na nájezdovou loterii, zde se už může stát cokoliv.

64:13
    Čtvrtá gólovka Pyrochty v prodloužení! Ten nyní dokázal procedit puk skrze Pavláta, jenže ten zůstal ležet kousek před brankovou čarou. Skalický se ještě snažil dotlačit herní předmět i s Pavlátem za čáru, ale nepovedlo se mu to.

63:56
    Jansa pálil z mezikruží, Růžička zasáhl.

Tomáš Taybner

Branky a nahrávky: 10. Fořt (Pyrochta, Skalický) – 14. Zámorský (Lev), rozh. náj. Šiler

0:3   Tomáš Fořt (MBL)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (F. Novotný) – Pyrochta, Bernad, Čech, F. Pavlík, Gewiese, Lintuniemi, Jánošík (C) – Skalický, Fořt, Lantoši (A) – Malát, O. Roman, Rohlík – Dvořáček, Hradec, Rohdin – Krivošík, Pitule, Závora.
    Trenér: Richard Král

HC Škoda Plzeň: Pavlát (Hlavaj) – Malák, Zámorský, Laakso, Kvasnička, Skok, Piskáček (A) – Pour, Lev (A), Hrabík – Söderlund, Indrák, Matýs – Schleiss (C), Mertl, Šiler – Jansa, M. Soukup.
    Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Šír, Úlehla – Hynek, Axman