Sparta – K. Vary 1:4 (kon.) | Kladno – Motor ČB 0:3 (kon.) | Vítkovice – Litvínov 5:1 (kon.)
Plzeň – Mountfield HK 2:3 (po pr.) | Olomouc – Mladá Boleslav 7:1 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 4:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 5:3 (kon.)
Rytíři Kladno
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Banes Motor České Budějovice
Neděle 21.01.2024, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga • 38. kolo

Přeji hezký zbytek večera. (18:30:22)

Nejlepší hráči utkání: Mareks Mitens (KLA) a Milan Gulaš (CEB).

Třetí třetina byla pro Kladno opět osudná. Ve 44. minutě navýšil skóre Milan Gulaš a ve 45. minutě vsítil gól Mikuláš Hovorka. Následně jsme viděli i přesilové hry, ale Kladno se trápilo v koncovce a díky tomu zajistilo Hrachovinovi čisté konto. Pro Kladno se tak jedná o osmou porážku v řadě.

59:31
    Vhazování vyhráli hosté.

59:31
    Kladnu je odpískán ofsajd. Mitens dál zůstává na střídačce.

59:14
    Ticháčkovi na modré utíká kotouč.

58:38
    Na puku jsou ale domácí, Smoleňákova střela letěla jen těsně vedle branky.

58:00
    Kladno má poslední dvě minuty na vstřelení gólu.

57:06
    Vhazování vyhráli hosté, kteří chtěli jet dopředu, ale u puku jsou domácí, kteří bojují za hostující brankou.

57:05
    Vhazovat se bude před Hrachovinou po zakázaném uvolnění.

55:35
    Jarůškova střela skončila v ochranné síti.

54:45
    Hejdova ani následná Smoleňákova střela nebyla dobře nasměrovaná a Hrachovina dál drží čisté konto.

53:02
    Jágrovu střelu z otočky od modré čáry vykopl Hrachovina betonem.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 30. Gulaš (Kondelík, Harris), 44. Gulaš (Kondelík), 45. Hovorka (F. Přikryl, Valský)

Rytíři Kladno: Mitens (Bow) – Ticháček, Hejda, Nemčík, Slováček, Martenet, Veber – Tralmaks, Klepiš, Kusý – M. Procházka, Melka (A), Smoleňák (C) – Sideroff, Babka, Bláha – Frolík, Jarůšek, Jágr.
    Trenér: Otakar Vejvoda

Banes Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Štencel, Vráblík, Doudera (A), Kachyňa, Gulaši, Hovorka, Pýcha – Ordoš, Kondelík, Gulaš (C) – M. Beránek, Harris, Kubík (A) – F. Přikryl, Vopelka, Valský – Chlubna, Toman, Koláček.
    Trenér: Ladislav Čihák

Rozhodčí: Sýkora, Jaroš – Lhotský, Zíka