Vítkovice – Plzeň 1:0 (kon.) | K. Vary – Třinec 4:5 (kon.) | Kladno – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 3:4 (3:4 po s.n.) | Pardubice – Mountfield HK 3:2 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 23.02.2024, 17:30 • Ostravar aréna, Ostrava • Tipsport extraliga • 48. kolo

Napínavý zápas má své rozuzlení. Vítkovičtí otevřeli skóre už ve čtvrté minutě gólem po spolupráci bratrů Bukartsových, Klimeš naopak svou branku zavřel a už 128 minut ji nedokázal nikdo odemknout. Hosté se po první třetině otrkali a začali se tlačit do vítkovické klece, dokonce měli několik výborných šancí, ale stejně na tom byli i vítkovičtí. Ve třetí části oba týmy bojovaly, ale pozorní gólmani a taky trocha štěstí, která při obou gólmanech stála, žádnou další branku nepřinesla.
    Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek dne a já se budu těšit brzy zase na počtenou. (20:08:37)

59:49
    Vítkovičtí fanoušci začínají odpočítávat poslední vteřiny, které jsou ty nejdelší.

59:40
    Domácí se snaží dostat puk do bezpečí, ale modrá vlna kolem jejich branky nepolevuje.

59:25
    Schleiss posílá puk od branky na Zámorského, ale bránící hráči domácích jsou v pohotovosti.

59:07
    Mertl posílá puk do branky, ale sudí rozpažují, byla to tyč!!!

58:38
    Plzeň se v šesti drží u domácí branky, ale vítkovičtí bojují.

58:10
    Vítkovičtí dostali puk do pásma, ale Plzeň se stihla vrátit a vytěsnila domácího útočníka i s pukem do rohu.

57:59
    Hostující trenéři si vybírají oddechový čas, po něm zůstává gólman na střídačce.

56:38
    Lednický dostal puk do jízdy a ujížděl sám na branku, hosté se stačili vrátit, Lednický tam vypálil jen do Hlavaje.