Č. Budějovice – Liberec 4:3 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.)
Přerov – Olomouc 4:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 4:3 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 2:1 (kon.)
Třinec – Jihlava 4:3 (2:0 po s.n.) | Sparta – Plzeň 3:5 (kon.)
HC Sparta Praha
3:5 (0:0, 3:3, 0:2)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 21.09.2023, 18:00DHL Extraliga juniorů • Skupina Západ

S tímto konstatováním se s vámi pro dnešek loučím a přeji hezký zbytek čtvrtečního večera. (20:24:02)

Sparťané sice ve druhé třetině skóre vyrovnali, ale třetí třetina byla opět v režii hostujícího týmu, který si do Plzně odváží tři body. Rozhodující branku vstřelil ve 47. minutě ve vlastním oslabení Marek Soukup. Sparťané tak na první domácí výhru od titulového zápasu nadále čekají.

59:56
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
    Adam Dvořák – 2 min., nedovolené bránění.

59:14
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
    2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Petr Poláček.

59:00
    Domácí hrají v šesti.

58:26
    Domácí se pokouší o zakončení v útočné třetině.

58:00
    Poslední dvě minuty utkání.

57:26
    David vystřelil na brankáře z Plzně, branku však těsně minul.

55:33
    Plzeň hraje v plném počtu.

55:15
    Sparťané se drží před Lokajčíkem.

53:57
    K další střele se dostal Daníček, branku těsně přestřelil.

53:33
    Hynek Prošek – 2 min., faul kolenem.

53:09
    Daníčkův pokus překazil Lokajíček vyražením jeho puku.

Plzeň právě vstřelila branku!
    Z brankové čáry se podařilo puk za Vedrala po kombinaci s Houdkem a Dolhým poslat JAKUBU ŠILEROVI. Asistence: Matěj Houdek a Adam Dolhý.

48:18
    Dominik Pavlák vypálil na Lokajíčka od modré, ten puk schovává do rukavice.

Lucie Citterbartová

Branky a nahrávky: 37. Samson (D. Pavlák, Hrabík), 38. Krupička (Daníček), 40. Samson (Hrabík, J. Červenka) – 27. Hála (J. Matějka, Prošek), 30. Hála (M. Hořejší, Pešek), 33. Hodinář (J. Matějka, A. Dvořák), 48. M. Soukup (A. Dvořák), 50. Šiler (M. Houdek, Dolhý)

HC Sparta Praha: Kalista (33. Vedral) – J. Červenka (C), David, D. Pavlák, Samson, T. Bartoň, Culek, Mack – Hrabík, Žmola, Daníček – Novák, Vitouch, Krupička – Odehnal, Hamršmíd (A), Bareš – S. Pavlák, Poláček.
    HC Škoda Plzeň: Lokajíček (D. Jansa) – Cícha, Čančura, Dolhý (C), Hodinář, M. Houdek (A), Hromádka, Prošek, Skok – Šiler, Sabiniok, Řehoř – Pešek, Mazanec (A), J. Matějka – Makovec, M. Hořejší, M. Soukup – Šimák, Hála, A. Dvořák.