Kometa Brno – Olomouc 7:2 (kon.) | Liberec – Sparta 1:3 (kon.) | Třinec – Pardubice 5:2 (kon.)
Vítkovice – Přerov 2:4 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 5:4 (po pr.) | Jihlava – Zlín 5:2 (kon.)
Litvínov – Č. Budějovice 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 5:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:4 (3:2, 1:0, 0:2 - 1:0)
Mountfield HK
Sobota 23.09.2023, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • Skupina Západ

Pro mě je to z tohoto utkání vše.

Přeji příjemný zbytek dne. (15:14:17)

Vítězem dnešního utkání, o kterém rozhodlo prodloužení je domácí tým Energie. Zápas byl minutu od minuty rychlejší a napínavější. Hostující tým nakonec stihl do konce základní hrací doby srovnat, silnější byli už však od začátku energetici.

64:41 Kryštof BULKA - 5:4

64:41
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Z mezikruží nakonec propálil Vojtěcha Mrázka KRYŠTOF BULKA.
    Asistence: Vít Záhejský, Matyáš Adámek

64:22
    A další střela Adámka, tentokrát orazítkovala betony.

63:49
    Matyáš Adámek sice vyslal dělovku z mezikruží, ale jen těsně kolem branky.

63:02
    Karlovarští kombinují před hradeckou brankou.

62:44
    Oddechový čas pro tým HC Energie Karlovy Vary.

62:44
    Vyloučení v týmu Mountfield HK:
    Jan Pavelka – 2 min., držení.

62:02
    Energetici jsou stále na puku.

60:48
    Matyáš Váňa přihrál na Jakuba Galnora, který mohl sám jet na Mrázka, kotouč ale Galnorovi projel pod hokejkou.

60:01

Hradečtí dokázali v poslední částí srovnat stav a utkání se dostává do prodloužení. V posledních minutách hry byly oba týmy velmi agresivní, uvidíme, jestli prodloužení rozhodne o dnešním vítězi.

60:00

59:58
    Jen těsně minul prudkou střelou branku Matyáš Váňa.

59:19
    Energetici se postupně dostali až do útočného pásma.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Střelu Matěje Havlíčka zablokoval bruslí David Šilhan.

Leona Tomcová

Branky a nahrávky: 2. M. Váňa (Šilhan), 2. Dorot (Šmajda, Šlechta), 7. Záhejský (Steklý), 33. Galnor (Šlechta, Dorot), 65. Bulka (Záhejský, Adámek) – 11. Prášek (Matašovský, P. Fiala), 20. Š. Černý (Ma. Beneš, T. Hora), 42. Ma. Beneš (A. Novotný, Mi. Beneš), 46. Pavič

HC Energie Karlovy Vary: Pavlovic (Ebenstreit) – Bulka, Dorot (C), Anton, M. Beran I, Re. Kubíček, Vogel, Cipko – Šlechta (A), M. Váňa, Šmajda – Pastor, Adámek, Zeman – Galnor, Záhejský, Steklý – P. Vojáček, V. Váňa, Šilhan.
    Trenér: Pavel Arnošt

Mountfield HK: Tuček (7. Mrázek) – Š. Černý, Havlíček, Pavič, Pavelka, P. Fiala, Bezpalec, Hrbek – A. Novotný, T. Hora, Ma. Beneš – Prášek, Matašovský (C), Hrdlička – Dommers, Mi. Beneš, Jón – M. Novotný (A), Zámečník, V. Aschenbrenner.
    Trenér: Martin Vágner

Rozhodčí: Glanc, Červenka – Belko, Klouček