Olomouc – Přerov 4:5 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Třinec 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Zlín 0:6 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 8:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 4:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 2:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:2 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
HC Motor České Budějovice
Sobota 14.10.2023, 17:15 • Svijanská Aréna, Liberec • DHL Extraliga juniorů • Skupina Západ

Toto je ode mě pro dnešek vše a přeji vám krásný zbytek večera. (19:48:59)

Prodloužení příliš mnoho šancí nenabídlo, a tak není divu, že jediný z nich rozhoduje zápas několik vteřin před koncem. Adam Král si výborně počíhal na odražený kotouč, který poslal nad Maříkovo rameno.

64:37
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
    Adam Král – 2 min., nesportovní chování.
    64:37 Adam KRÁL - 3:2

64:37
    Liberec právě vstřelil branku! Neuvěřitelný konec prodloužení. K odraženému kotouči se ADAM KRÁL, který vystřelil Liberci bonusový bod v prodloužení. Asistence: Rozsíval, Janata.

63:25
    Hosté z Budějovic se proviňují postavením mimo hru.

62:25
    Oba týmy vystřídají své trojice.

61:09
    Dvojice Jenčovský – Plos znovu zahrozila, avšak ani tentokrát z toho gól není. Domácí kapitán z ideální pozice netrefil branku.

60:16
    Máme tu první střelu prodloužení v podání Janaty. Ta se však neujala a pokračuje v obranném pásmu Motoru.

60:01

Po šedesáti minutách hry svítí na světelné tabuli skóre 2:2, a tak zápas dojde do prodloužení. O vyrovnávací trefu se postaral minut před koncem domácí Handl.

60:00

59:57
    Zápas nám spěje ke svému konci a už teď je jasné, že uvidíme minimálně prodloužení.
    59:02 Radim HANDL - 2:2

59:02
    Liberec právě vstřelil branku! Přeci jen tu máme zvrat ve skóre. Závěrečný vabank Libereckým vyšel a poměrně čerstvá posila RADIM HANDL skóre ranou z první vyrovnávací trefu zápasu. Asistence: Koštoval, Plos.

58:47
    Oddechový čas pro tým Bílí Tygři Liberec.

58:47
    Schnattinger vyjíždí ze svého pracoviště, Liberečtí to zkusí v šesti.

58:26
    To nám ten zápas nehezky končí. Další hráč zůstává ležet na hrací ploše. Jedná se o Macháčka, kterého nepříjemně dohrál Pitel.

Ondřej Gajdáček

Branky a nahrávky: 23. Rozsíval (J. Ehrenberger, Hois), 60. Handl (Koštoval, Plos), 65. A. Král (Rozsíval, Janata) – 33. Humeník (T. Tůma, Pitel), 47. Pitel (M. Kříž, Buzek)

Bílí Tygři Liberec: Schnattinger (Hambálek) – A. Král, Koštoval, J. Ehrenberger (A), Pilíšek, Jarabko, Macháček, Meisel – Plos, Jenčovský (C), Handl – Pekař, Janata, Rozsíval – Vološín, Hois (A), S. Jansa – Prokůpek, Hrabčák, Kofroň.
    Trenér: Valdemar Jiruš

HC Motor České Budějovice: Mařík (Schacherl) – Placek, T. Tůma, Buzek, Březina (C), Vachun, Bystřický, Gřegořek – Humeník, Pitel (A), M. Kříž (A) – Aulický, Hoch, Kusak – Mojsejev, Šimon, Petrásek – Kotous, Pospíchal.
    Trenér: Radim Skuhrovec

Rozhodčí: Sýkora, Hacaperka – Štěpánek, Brož