IHC Prague Rats – IHC Přerov 5:4 (kon.) | Brno – Černošice 6:3 (kon.) | IHC Přerov – Černošice 6:9 (kon.)
IHC Prague Rats – Brno 10:2 (kon.)
IHC Night Birds Přerov
6:9 (2:2, 4:7)
SK Černošice
Sobota 24.06.2023, 16:10 • Zimní stadion Chrudim • Final Four Stilmat extraligy mužů inline hokeje • O 3. místo

Utkání o třetí místo ve Stilmat extralize bylo dlouho vyrovnané. Nakonec se radují Černošice, které o svém vítězství nad Přerovem rozhodly v závěru. (17:18:49)

39:58 Petr KAFKA - 6:9

39:58
    Černošice právě vstřelily branku!
    Je definitivně rozhodnuto o držitelích bronzu. Konečný výsledek 6:9 stanovil PETR KAFKA.
    39:05 Petr KAFKA - 6:8

39:05
    Tohle už bude pro Night Birds těžké. Černošice totiž necelou minutu před koncem druhého poločasu odskakují do dvoubrankového náskoku, a to zásluhou PETRA KAFKY.

38:00
    Škubal puk vyrazil vyrážečkou.
    36:34 Daniel KRUŽÍK - 6:7

36:34
    Nedlouho po vhazování ale přerovský brankář inkasuje sedmý gól. Autorem branky je DANIEL KRUŽÍK.

36:28
    Střelecký pokus z levého kruhu si Machač pohlídal.
    35:36 Aleš JERGL - 6:6

35:36
    Night Birds Přerov právě vstřelili branku!
    ALEŠ JERGL z levé strany vymetl pavučiny u vzdálenější tyče a vyrovnává na 6:6.

34:27
    Velkou šanci měly i Černošice, Machač však udržel puk před brankovou čarou.

34:12
    Navrátil netrefil prakticky odkrytou bránu, puk nasměroval jen do brankáře.
    33:13 Adam HOLÍK - 5:6

33:13
    ADAM HOLÍK uspěl tváří v tvář proti Škubalovi a snižuje na 5:6.
    32:12 Adam KUBÍK - 4:6

32:12
    Tato útočná snaha už ale brankou skončila. Dvougólové vedení Černošicím zajistila přesná trefa ADAMA KUBÍKA.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 2. Navrátil (Plášek), 17. Holík (Jergl), 25. Plášek (Navrátil), 28. Navrátil (Plášek, Krupa), 34. Holík, 36. Jergl (Gremlica) – 3. Malý (Bezouška), 15. Šinágl (Sem, Malý), 21. Kružík (Kubík), 29. Kern (Kubík), 32. Bezouška (Kafka), 33. Kubík (Sem), 37. Kružík (Sem, Kubík), 40. Kafka (Chamrád, Malý), 40. Kafka

IHC Night Birds Přerov: Machač – Gremlica, Zbořil, Hanák, Holík – Jergl, Indrák, Krupa, Hanák, Navrátil, Plášek
    Trenér: Petr Škaloud

SK Černošice: Škubal – Sem, Malý (C) – Kern, Šinágl, Bezouška, Kružík, Kubík, Kafka (A), Všetečka, Kučera, Chamrád, Dani
    Trenér: Dominik Sem

Rozhodčí: Tomáš Veselý a Tomáš Šico