ILHK Hr. Králové – Mad Parrots 10:3 (kon.) | Roller Storm – HC Hořovice 4:2 (kon.) | Mad Parrots – HC Hořovice 6:5 (po pr.)
ILHK Hr. Králové – Roller Storm 7:6 (kon.)
Mad Parrots Úhřetice
6:5 (2:3, 3:2 - 1:0)
HC Cvočkaři Hořovice
Sobota 24.06.2023, 14:50 • Zimní stadion Chrudim • Final Four extraligy juniorů inline hokeje • O 3. místo

Zajímavé utkání o bronz v juniorské extralize je minulostí. Skóre se překlápělo z jedné strany na druhou, přičemž Mad Parrots naději udrželi až pět sekunf před koncem druhého poločasu. Bronz jim pak vystřelil Jakub Zdeněk. (16:03:26)

43:22
    Mad Parrots právě vstřelili branku!
    Je rozhodnuto. Trpělivá rozehrávka se Úhřeticím vyplatila, protože najednou vjeli na útočnou polovinu a dostali se k ohrožení hořovické brány. Bronzovým střelcem se stal JAKUB ZDENĚK.

42:30
    I ve své polovině pokračuje nastavených pět minut v zajetých kolejích.

41:27
    V prodloužení se zatím prakticky nic neděje. Úhřetice stále drží kotouč na vlastní polovině.

40:46
    Jako první v prodloužení v poklidu kombinují Mad Parrots.

40:01

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:55
    Pět sekund před sirénou přišla velká radost Mad Parrots. Kýžený vyrovnávací gól dal FRANTIŠEK FORMÁNEK.

39:26
    Ve chvíli, kdy už úhřetická brankářka byla na střídačce, se odehrála nepřehledná situace u hořovického brankoviště.

38:51
    Cvočkaři unikli dva na jednoho, následnou Šillerovu ránu vyrazila Dalecká.

38:03
    Oddechový čas pro tým HC Cvočkaři Hořovice.

38:03
    Přece jen přichází snížení na 4:5. O dramatizaci závěru utkání se svojí trefou postaral VOJTĚCH KUBÍČEK.

37:40
    Zdeňkova rána se pouze odrazila pryč od Kundríkovy lapačky.

36:57
    A opět mají puk v držení jistí Cvočkaři.

35:59
    Úhřetice pravděpodobně už nemají moc sil na zvrat, přesto ještě zkouší na útočné polovině něco vymyslet.

35:05
    Žmola zkoušel individuálně proniknout až k zakončení zblízka, což mu ovšem nevyšlo.

34:17
    Hořovice úhřetické hokejisty vůbec nepouští k puku.

32:59
    Cvočkaři si aktuální průběh utkání hlídají, už zřejmě nechtějí připustit žádné komplikace.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 2. Macas (Formánek), 14. Kubíček (Formánek, Zdeněk), 28. Formánek (Macas), 39. Kubíček (Formánek, Macas), 40. Formánek (Zdeněk), 44. Zdeněk (Formánek) – 9. Komínek (Žmola), 15. Novák (Komínek), 20. Beran (Komínek, Žmola), 24. Žmola (Lochovský), 26. Žmola (Novák, Komínek)

Mad Parrots Úhřetice: Dalecká – Procházka, Zdeněk, Kubíček, Panchártek – Řivnáč, Lempach, Formánek (C), Macas (A)
    Trenér: Martin Macas

HC Cvočkaři Hořovice: Kundrík – Vitásek, Komínek (A), Lochovský V., Žmola (C) – Lochovský J., Beran, Novák, Šiller
    Trenér: Robert Čech

Rozhodčí: Stanislav Cik a Ilona Novotná