Liberec – Sparta 2:3 (kon.) | Katowice – Poruba 2011 4:2 (kon.) | Frýdek-M. – Třinec 0:3 (kon.)
Mountfield HK – Kolín 4:6 (kon.) | Litoměřice – Sokolov 2:6 (kon.) | Litvínov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Třebíč – Kometa Brno 1:2 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – KooKoo 3:0 (kon.) | Michalovce – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
Jihlava – Tábor 2:1 (kon.) | Chomutov – Slavia 4:6 (kon.) | Zlín – Přerov 0:3 (kon.)
Kladno – K. Vary 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Příbram – Písek 7:1 (kon.)
Pardubice B – Pardubice 3:4 (kon.)
Rytíři Kladno
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
HC Energie Karlovy Vary
Čtvrtek 10.08.2023, 18:00 • VSH Slaný • Přípravné zápasy

To je ode mě pro dnešek vše, přeji hezký zbytek večera. (20:11:04)

Třetí třetina byla od obou týmů rychlejší, svižnější a tvrdší. I když se skóre již neměnilo, v posledních minutách zápasu měli šance hlavně domácí. Ti si vyzkoušeli hru šesti hráčů proti čtyřem, ale Frodl svoji branku bránil celou dobu skvěle.

59:58
    Hosté ještě zkoušeli dvakrát trefil prázdnou branku, ale zápas končí 1:2.

59:36
    Vhazování před Frodlem vyhráli hosté.

59:21
    Kusý dostal nabito na levý kruh, ale Frodl se stihl přesunout. A další šance Kusého. Kladno se snaží ze všech sil srovnat skóre.

58:45
    Hosté trefují pouze tyčku kladenské branky!

58:30
    Vhazování vyhráli domácí a Martenet pálil z kruhu.

58:24
    Hra bude pokračovat v šesti proti čtyřem.

58:24
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary:
    Pulpán – 2 min., podrážení.

58:04
    Kladenská branka je prázdná, Kladno hraje v šesti.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a Karlovy Vary se dopustily zakázaného uvolnění.

57:00
    A další šance pro Strnada. Byl ale tvrdě bráněn a ke střele se nedostal.

55:30
    Jakub Strnad měl obří možnost srovnat. Frodl nestihl dojet puk k mantinelu a rychle se vracel do své branky. V tu chvíli dojel puk Strnad, který ale už trefil jen Frodlovu výstroj.

55:12
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
    Martenet – 2 min., vysoká hůl.

54:45
    Dlapova dělovka letěla mimo klec.

53:00
    Hra se po vzájemném vyloučení přelévá. Poslední větší šance byla od Marteneta, ale jeho střelu chytil Frodl do lapačky.

52:15
    Veber – 2 min., hrubost.

Beránek – 2 min., držení.

51:22
    Bláha si počkal na modré a sám vyjel na Frodla, jeho střela ale letěla jen mimo branku.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 5. Strnad (Klikorka) – 16. Bartejs (Černoch), 34. Pulpán (Stříteský)

Rytíři Kladno: Brízgala (30. Bow) – Klikorka, Trojna, Veber, Hejda, Sýkora, Martenet – Sideroff, Filip, Kusý – Procházka M., Pytlík, Bláha O. – Strnad (C), Vimmer, Melka (A) – Beran, Babka (A), Kouba.
    HC Energie Karlovy Vary: Frodl (Dybal) – Bartejs, Plutnar, Pulpán, Stříteský, Dlapa, Huttula, Benda – Zetterberg (A), Černoch, Beránek – Bernovský, Gríger, Kangasniemi (A) – Redlich, Jiskra (C), Hladonik.

Rozhodčí: Hribik, Zeliska – Bohuněk, Klouček