Jihlava – HC Slovan B 3:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 1:3 (kon.) | Kolín – Vienna Capitals 5:4 (kon.)
Trenčín – Frýdek-M. 0:1 (po pr.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Cracovia – Poprad 3:6 (kon.)
Vlci Žilina – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Chomutov – Tábor 5:2 (kon.) | Litoměřice – Kladno 2:4 (kon.)
Třebíč – Znojmo 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Banská Bystrica 6:1 (kon.) | Nitra – Vsetín 4:2 (kon.)
Sokolov – Slavia 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:3 (kon.) | Zvolen – Humenné 4:7 (kon.)
Kobra – Příbram 0:7 (kon.) | Fribourg – Vítkovice 4:1 (kon.)
HC VERVA Litvínov
1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
HC Energie Karlovy Vary
Úterý 15.08.2023, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov • Přípravné zápasy

Z tohoto utkání je to všechno. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. Hezký zbytek večera. (19:50:58)

Je za námi velmi zajímavé přípravné utkání. Litvínov se dostal do vedení ve druhé třetině zásluhou Guta ve 23.minutě. Karlovým Varům patřila třetí třetina. Nejprve srovnal z mezikruží v 50. minutě Kofroň. V 56. minutě využili hosté přesilovku, když se v pádu z předbrankového prostoru ze skrumáže prosadil Kverka. Domácí to pak zkusili bez brankáře, ale risk jim nevyšel, neboť v 59. minutě trefil prázdnou bránu hostující Tureček. Litvínov odehraje další přípravný zápas ve čtvrtek, kdy bude hrát na neutrálním hřišti s Kladnem. Na Karlovy Vary čeká ve čtvrtek západočeské derby, protože doma v rámci dalšího přípravného zápasu vyzvou Plzeň.

59:58
    Jeden z hostujících hráčů zkoušel od vlastní brány trefit prázdnou branku, ale kotouč skončil vedle branky a je z toho zakázané uvolnění

59:01
    Domácí znovu hrají bez brankáře!

58:40
    Po zakázaném uvolnění Varů se vhazuje před Habalem.
    58:28 TUREČEK - 1:3

58:28
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté definitivně potvrzují své vítězství! DAVID TUREČEK dostal nahrávku, projel do útočného pásma a trefil přesně prázdnou litvínovskou branku.

58:19
    Zakázané uvolnění hostů. Buly před Habalem.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

Litvínov bude hrát v šesti proti pěti. Zajíček zůstává na střídačce!

57:44
    Oddechový čas pro tým HC VERVA Litvínov.

57:44
    Karlovým Varům odpískáno zakázané uvolnění. Bulypřed Vladislavem Habalem.
    55:47 KVERKA - 1:2

55:47
    Karlovy Vary právě vstřelily branku! Hosté otáčí skóre a využívají přesilovku! Po nahození Mikysky od modré čáry se puk dostal do skrumáže před bránu, kde si kotouč nejrychleji našel JAROMÍR KVERKA, jenž i v pádu dokázal dostat puk do branky. Asistence: Dalimil Mikyska.