Č. Budějovice – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Plzeň – Olomouc 2:1 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 2:0 (kon.)
Slavia – Ostrava 1:0 (kon.)
SK Slavia Praha
1:0 (0:0)
FC Baník Ostrava
Neděle 20.08.2023, 18:00 • Fortuna Arena, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 5. kolo

Odsud z Edenu je to všechno. Děkuji za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Hezký zbytek víkendu. (20:05:08)

Utkání je za námi. Slavia si ve druhé půli také vytvořila několik šancí, ale ani jednu nedokázala proměnit. Baník si moc šancí ve druhé půli nevytvořil, a proto si neodváží žádné body. Slavia se díky výhře posunula o dva body do čela tabulky a v úvodních pěti kolech ještě neprohrála a má plný počet 15 bodů. Baník zůstává na čtyřech bodech a na 12. místě.

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:19.

90+8

90+6
    Chytil se řítil sám na bránu a přihrál Jurečkovi, jenž ale mířil těsně vedle levé tyče.

90+5
    Kolář teď bude rozehrávat odkopem od brány.

90+4
    Roh byl ale rozehrán nakrátko a Letáčka nijak neohrozil.

90+4
    Slavia bude zahrávat rohový kop.

90+2
    Jurečka sice vyslal do brejku van Burena, ale předtím přišel faul a hra je přerušena.

90+1
    Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha (Ondřej Kolář).

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

89
    Autové vhazování pro Slavii.

88
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Muhamed Tijani, přichází Mick Van Buren.

88
    Střela jednoho z hráčů Baníku skončila jenom vedle Kolářovy brány.

87
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava:
    ze hřiště odchází Patrick Kpozo, přichází Matej Madleňák,
    ze hřiště odchází David Buchta, přichází David Fadairo.

86
    Na hrací ploše se po faulu ocitl Tijani.

84
    Domácí budou rozehrávat další standardku. Ta ale nakonec žádné ohrožení pro Letáčka nepřinesla.