Slovácko – Zlín 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 2:1 (kon.) | Teplice – Pardubice 0:1 (kon.)
Ostrava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (1:1)
FK Jablonec
Sobota 02.09.2023, 15:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (17:01:20)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:1. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:14.

Závěrečný hvizd právě zazněl a domácí se radují, jelikož do tabulky zapisují tři body! Ty jim hodně pomůžou a odpoutají se z posledního místa tabulky. Přitom to na výhru dnes nevypadalo... Po pěti minutách druhé půle totiž Zdeněk Ondrášek zajel do Tomáše Hübschmana, a tak viděl druhou žlutou kartu, tím pádem samozřejmě i červenou. Budějovicím to ale tolik nevadilo, jelikož šest minut od této situace předvedli rychlou akci. Patrik Hellebrand získal míč a obešel hned několik hráčů, načež poslal balón na Waleho Musu Alliho, který střelou na zadní tyči rozvlnil síť. Jablonec sice hrál v přesile, ovšem žádnou vloženou šanci si nedokázal vypracovat, a tak v nové sezóně stále čeká na výhru.

90+4

90+4
    Žlutá karta pro tým SK Dynamo Č. Budějovice (Jakub Hora).

90+3
    Žlutá karta pro tým FK Jablonec (Michal Černák).

90+2
    Jablonečtí fotbalisté doslova zamkli svého soupeře ve vápně. Ke střele se nakonec dostal Alexis Alégué, ovšem jeho rána míří vysoko nad! Dynamo je blízko třem bodům.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty!

90
    Matěj Polidar centroval do vápna, kde do něj jen drknul domácí hráč. Balón se dostal na kopačky Michala Černáka, který o kousek minul zadní tyč!

89
    Jakub Hora se dostal po nepřesné přihrávce hostů k míči a napálil ho daleko na útočnou polovinu. Jablonečtí tak zase musí útočit až od posledního obránce.

88
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Čanturišvili, přichází Michal Černák.

87
    Jablonečtí sice drží míč na svých kopačkách, ale jsou s ním hodně daleko od brány... No, čas se jim začíná neúprosně krátit, chtěli by rozhodně alespoň srovnat.

86
    Celkem zajímavá situace, kdy ze hřiště byl stáhnutý Patrik Hellebrand, jenž na hřiště přišel na začátku druhé půle. Moc se to nelíbilo ani fanouškům Dynama.

85
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Hellebrand, přichází Michal Hubínek.

84
    Matěj Polidar doběhl dlouhou přihrávku na levou stranu. Jablonec se snažil to vykombinovat až do brány, ale poslední soupeř dokázal míč odpálit mimo vápno.

83
    Quadri Adediran odvedl dobrou práci, kdy se nenechal obrat o míč, navíc vybojoval aut pro své barvy.

82
    Jablonečtí kombinují na útočné polovině. Ke střele se nakonec dostal Vachtang Čanturišvili, jenže jeho skákavá rána nakonec šla těsně vedle levé tyče.