Karviná – Ostrava 1:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 1:0 (kon.) | Slavia – Plzeň 1:2 (kon.)
FC Slovan Liberec
1:0 (0:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 05.11.2023, 15:00 • Stadion U Nisy, Liberec • FORTUNA:LIGA • 14. kolo

Je konec. Domácí Slovan Liberec uhájil nejtěsnější možné vedení 1:0 a připisuje si druhou ligovou výhru z posledních tří zápasů. V první půli jsme sledovali utkání chudé na šance. Až ve 34. minutě utekl domácí obraně Jiří Skalák a dal gól, jenže v době přihrávky stál v ofsajdu a VAR branku odvolal. Ani po přestávce se nehrál nejpohlednější fotbal a brankáři si drželi čistá konta. To platilo až do 61. minuty, kdy si zastavil střílenou přihrávku domácí útočník Luka Kulenović, zachoval klidnou hlavu, položil si obránce a střelou do horní poloviny brány vstřelil nakonec vítězný gól. Dynamo se ještě snažilo v závěrečném tlaku o vyrovnání, ale buď chyběla střelba nebo přesnost ve finální fázi. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu. (17:00:54)

90+6

90+5
    Jihočeši se snaží o vyrovnání při závěrečném tlaku, ale chybí střelba.

90+4
    Pavel Osmančík opouští hřiště z tržnou ranou na čele celý zakrvácený. Snad bude v pořádku.

90+4
    Přizvednutý centr našel hlavu Osmančíka, který mířil v tísni mimo.

90+3
    Liberec ztratil balon po rohu rozehraném nakrátko.

90+2
    Filip Horský hledal při rychlém protiútoku přihrávkou volného Višinského. V cestě stál však Králik. Je z toho rohový kop domácích.

90+1
    V první z nich se dostal na hranici vápna o odraženému míči Vincent Trummer, jehož pokus byl sražen vedle brány.

90
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Lukáš Červ sice obešel protihráče, ale hřiště mu bylo příliš krátké.

89
    Ani další výpad Jihočechům nevyšel. Akci zastavil Preisler.

88
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec:
    ze hřiště odchází Luka Kulenović, přichází Michael Rabušic,
    ze hřiště odchází Ľubomír Tupta, přichází Filip Horský.

88
    Hosté z rohového kopu Bačkovského neohrozili.

87
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Patrik Hellebrand, přichází Pavel Osmančík.

87
    Dynamo teď zamklo domácí celek u jeho pokutového území. Vyústěním je rohová kop.