Hr. Králové – Plzeň 1:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Karviná – Olomouc 0:2 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 2:1 (kon.)
SK Slavia Praha
2:1 (1:1)
SK Dynamo Č. Budějovice
Sobota 25.11.2023, 18:00 • Fortuna Arena, Praha-Vršovice • FORTUNA:LIGA • 16. kolo

To je ode mne vše. Loučím se a brzy zase na počtenou! (20:27:18)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:1. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:13.

Zápas je u konce. Druhá Slavia vydřela výhru nad posledními Českými Budějovicemi. Ve druhé půli se hrálo dost otevřeně, poté, co sešívaaní dali druhý gól, si už závěr utkání pohlídali.

90+3

90+3
    Střídání v týmu SK Slavia Praha:
    ze hřiště odchází Petr Ševčík, přichází Oscar.

90+3
    Z brejku zahrozil Provod, který situaci tři na dva vyřešil střelou z úhlu doprostřed. Šípoš chytil míč, jak se říká, do teplých.

90+2
    Že by přece jenom hosté zaveleli k závěrečnému tlaku? Nyní hrají s balonem na polovině Pražanů.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Rychlý brejk Dynama nebyl nebezpečný. Po nepřesnosti ve finální fázi se míč dokutálel až k Mandousovi.

89
    Schranz na přední tyči hlavičkoval vysoko nad, Šípoš už spěchá rozehrávat.

88
    Stereotyp rozsekne volný přímý kop. Ten budou rozehrávat červenobílí na půli soupeře.

87
    Stále stejný obrázek – slávisté hrají a Dynamo brání.

86
    Od druhého gólu Slavie se toho příliš zajímavého neděje. Domácí drží míč, ale nikam se příliš neženou a hostům, zdá se, nezbylo moc sil na nějaký obří tlak.

85
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Quadri Adediran, přichází Vojtěch Hora.

84
    Jurečka to zkusil individuálně, přes obránce na levém křídle si však cestu do zakončení neproklestil.

83
    Pražané dlouho kombinovali na polovině soupeře, nakonec se vyhnali sami. Ogbu poslal hodně nepřesný míč zpět na půlku sešívaných.