Č. Budějovice – Olomouc 2:1 (kon.) | Slavia – Pardubice 3:0 (kon.) | Slovácko – Sparta 1:3 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
2:1 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Neděle 25.02.2024, 15:00 • Fotbalový stadion Střelecký ostrov, České Budějovice • FORTUNA:LIGA • 22. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek víkendu a u dalších přenosů naviděnou. (17:02:26)

Dnešní utkání sledovalo 2 398 diváků.

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:11. Ofsajdy: 4:4. Fauly: 12:12.

Utkání 22. kola FORTUNA:LIGY mezi Českými Budějovicemi a Olomoucí je u konce. Velice cenné tři body v boji o záchranu připisuje na svou stranu domácí Dynamo. První půle se nesla ve vyrovnaném duchu a ve stejném počtu šancí, které ani jeden tým nevyužil. Za to druhá půlka byla o dost zajímavější. V 52.minutě otevřel skóre duelu pohotovou dorážkou Králik. O necelých deset minut později bylo ještě více vesele, když si centr Sladkého našel v náběhu Ondrášek a zvýšil na rozdíl dvou tref. Drama přišlo na malou chvilku v 69.minutě, jelikož se trefil Vodháněl, ale nakonec VAR našel ofsajd. V 85.minutě se Sigma už ze snížení radovala brankou Nováka, který si našel skvělou šajtli Pospíšila. Závěrečný tlak Hanáků byl neúspěšný, proto duel končí výhrou domácích 2:1.

90+5

90+5
    Špatně rozehraný přímý kop Martina Pospíšila letí do zámezí. Hanáci se na vyrovnání už nezmůžou.

90+4
    Olomouc je zaparkována před domácím pokutovým územím. Nakonec se bude ještě kopat standardka po faulu na Jáchyma Šípa.

90+4

90+3
    Další pokusy o dlouhé míče do vápna jsou zastaveny domácí defenziva. Matouš Nikl dokázal vše uskákat.

90+2
    Sigma je nebezpečná pouze do té doby než má zakončit. Další centr totiž letí na nachystaného Dávida Šípoše.

90+1
    Dobrý balón letěl na osamoceného Lukáše Juliše. Jenže ten nebude moc zakončit kvůli postavení mimo hru.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Jan Vodháněl si nebezpečně navedl balón ke střele za hranicí vápna. Jeho pokus při zemi míjí branku o několik metrů.

90
    Nic vážnějšího se z přímého kopu nic nestane, protože kulatý nesmysl letí pouze do náručí nachystaného Šípoše.

89
    Hanáci budou mít velkou možnost na vyrovnání. Jáchym Šíp si totiž tělem pokryl balón, aby byl následně položen k zemi.

88
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice:
    ze hřiště odchází Patrik Hellebrand, přichází Tomáš Hák,
    ze hřiště odchází Samuel Šigut, přichází Patrik Brandner.

87
    Martin Pospíšil možná uchvátal střelecký pokus ze střední vzdálenosti. Ta totiž letí pouze na ochozy.

86
    Olomoučtí nadále pokračují v menším tlaku před vápnem soupeře. Zatím ale nedokáže zakončit.
    85. Filip NOVÁK - 2:1