Dukla Praha – Chrudim 1:0 (kon.) | Opava – Táborsko 0:1 (kon.) | Líšeň – Sparta B 4:2 (kon.)
Kroměříž – Varnsdorf 1:2 (kon.)
SK Líšeň 2019
4:2 (3:0)
AC Sparta Praha B
Sobota 21.10.2023, 15:30 • Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 13. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 5:2. Rohy: 5:3. (17:36:24)

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne.

Velice zajímavý zápas právě skončil. Viděli jsme šest branek, což není sice ani polovina toho, co padlo dnes ve Zlíně (Zlín 5:9 Boleslav), avšak fanoušek se rozhodně nenudil. V prvním poločase byl k vidění hattrick Vandase, druhý poločas pak patřil spíš Spartě, která zdramatizovala zápas dvěma rychlými góly. Poslední slovo však měl domácí tým, když se Matocha trefil krásně z větší vzdálenosti.

90+7

90+7
    Avšak nákop letěl na hráče v ofsajdu, takže pravděpodobně poslední nákop bude patřit sparťanskému brankáři.

90+6
    Líšeň pokračuje po faulu nákopem na polovinu Sparty.

90+5
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Marek Matocha).

90+5
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Střela z větší vzdálenosti končí za zády brankáře a MAREK MATOCHA se se sundaným dresem raduje před hlavní tribunou.

90+4
    Bílí vhazují aut u poloviny hřiště. Domácí fanoušci je povzbuzují.

90+3
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Lukáš Raab).

90+2
    Domácí pokračují odkopem od branky.

90
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Adam Vlasák, přichází Jiří Mezera.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Červení se dopouští faulu na půlící čáře a to pro ně není dobré. Líšeň nikam nebude spěchat, bude se naopak snažit co nejdéle držet balon a nepůjčit ho soupeři.

89
    Sparťané se domů nechtějí vracet s prázdnou. Ještě mají asi pět minut i s odhadovaným nastavením.

87
    Střídání v týmu AC Sparta Praha B:
    ze hřiště odchází Roman Mokrovics, přichází Ondřej Novotný.

87
    Nepovedená střela hostů, následovat bude odkop. Prvně ale proběhne ošetření domácího fotbalisty, a poté taky střídání.

86
    Červenočerní pokračují v dobývání branky brněnského celku.

85
    Líšeň pokračuje autem ze své strany.

Matěj Šoba

Branky: 10. Vandas (pen.), 21. Vandas, 29. Vandas, 90+5. Matocha – 60. Rus, 62. Penxa

Karty:   56. Lutonský (LIS), 58. Sokol (LIS), 72. Vajner (LIS), 80. Vandas (LIS), 90+3. Raab (LIS), 90+5. Matocha (LIS) – 39. Penxa (SPB), 52. Kaštánek (SPB)

Neproměněná penalta: 60. Rus (SPB), brankář Vajner zneškodnil

Střely na branku: 5:2. Rohy: 5:3.
    SK Líšeň 2019: Vajner – Otrísal, M. Jeřábek (C), Lutonský – Mionić (73. Joković), Matocha, Sokol (73. Aldin), Machalík, Pašek – Vlasák (90. Mezera), Vandas (81. Raab).
    Náhradníci: Veselý – A. Svoboda, Tauš.

Trenér: Petr Maléř

AC Sparta Praha B: Surovčík (9. Nalezinek) – Mokrovics (87. O. Novotný), Váňa (46. Hodouš), Večerka (C), Penxa – Ševínský, Lilling, Holoubek (46. Kaštánek), Horák – Rus, Goljan (38. Hranoš).
    Náhradníci: Tošnar, Šilhart.