Brno – Líšeň 3:0 (kon.) | Jihlava – Příbram 2:1 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:1 (1:0)
FK Příbram
Pátek 27.10.2023, 18:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

Vysočina tak má na svém kontě 21 bodů. Příbram je o bod před Jihlavou. V přístím kole přívítá Příbram Varnsdorf. Vysočina pocestuje do Prahy, kde jí čeká Žižkov. (20:00:52)

14. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je v Jihlavě minulostí. Vysočina se po delší době raduje z výhry neb porazila Příbram těsně 2:1. V 53. minutě navýšil vedení Jihlavy Lukáš Fila. V 74. mohl zvýšit na 3:0 Shudeiwa, ale nevyužil chyby Melichara. V první minutě nastavení přišlo snížení Aniha. Vrátit náskok dvou branek mohl domácím Vítek, ale opět nedokázal potrestat vyběhnutí Melichara. V poslední minutě nastavění poté ještě mohl využít špatné rozehrávky Melichara Ogiomade, ale nezadařilo se.

90+4

90+4
    Blízko další brance byl Amadin Marvis Ogiomade, ale Martin Melichar svou špatnou rozehrávku nakonec dokázal napravit a balón chytá.

90+3
    Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Jan Vítek).

90+2
    Jan Vítek mohl navýšit náskok Vysočiny, ale nedokázal dostat míč za vyběhnutého Melichara.

90+1
    Příbram právě vstřelila branku!
    EMMANUEL ANIH dostal míč za obranu a pohodlně trefuje odkrytou bránu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Ve vápně se dostal k hlavičce Hasan Jahić, ale Ondřej Mastný se překvapit nenechal.

89
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava:
    ze hřiště odchází Lukáš Fila, přichází Jan Chytrý.

88
    Žlutá karta pro tým FC Vysočina Jihlava (Miroslav Tureček).

87
    V nefotbalové pozici se na zemi ocitl Lukáš Fila, ale jelikož leží mimo hřiště, může hra nadále pokračovat.

86
    ze hřiště odchází Miroslav Křehlík, přichází Jaroslav Peřina.

85
    Filip Matoušek poslal z levé strany míč do vápna, ale obrana Vysočiny byla pozorná.

84
    Žlutá karta pro tým FK Příbram (Emmanuel Anih).

83
    Z levé strany rozehrál rohový kop Filip Matoušek. Ve vápně se dostal do zakončení Tomáš Wágner, ale míč posílá vedle branky.

81
    Střídání v týmu FK Příbram:
    ze hřiště odchází Jakub Nečas, přichází Dominik Vott.

81
    Hosté z pravé strany rozehráli rohový kop. ve vápně se do míče položil Tomáš Wágner, ale míč šel úplně mimo bránu.