Trnava – Skalica 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Ružomberok 2:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (0:0)
MFK Skalica
sk Neděle 03.12.2023, 15:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 16. kolo

S konštatovaním, že v 16. kole Niké ligy Spartak Trnava na domácom trávniku porazil MFK Skalica 2:0 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedeľného večera a úspešný štart do nového pracovného týždňa. (16:54:09)

90+4

90+3
    V samom závere ešte útočná snaha Alvesa, prihrávka brazílskeho hráča Skalice však bola nepresná.

90+2
    Djurićin mal skutočne veľkú radosť z gólu. Niet sa čomu čudovať, ešte pred niekoľkými týždňami išli zvesti, že kvôli zdravotným problémom možno bude musieť ukončiť kariéru.

90+1
    Trnava dala gól! Prvý ligový zápas po zdravotných problémoch oslávil MARCO DJURIĆIN najlepšie ako mohol, pretože z pravej strany sa dostal k šestnástke hostí a tvrdou ranou prekonal inak výborného Martina Junasa!

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Marián Ruc nadstavovať minimálne tri minúty.

89
    Blíži sa nám záver zápasu, Trnava stále vedie o jeden gól, zdá sa, že hosťom už na záverečný nápor nezostáva dostatok fyzických síl.

88
    Haša posielal dobrý center pred Takáčovu bránku, Smékal v páde loptu usmerniť nedokázal.

87
    Martin Bukata skúsil vystreliť, ale v rozhodujúcej chvíli sa pošmykol a lopta tak nemierila presne.

86
    Erik Daniel posielal z pravej strany pekný center pred Junasovu bránku. Djurićinovi do zakončenia chýbal povestný polkrok, Roman Procházka na zadnej tyči loptu síce trafil, ale zle.

85
    Zeljković znovu v akcii, tentoraz pekným zákrokom zastavil skalického útočníka Romana Hašu.

84
    Trnava v kombinácii v strede poľa, Zeljković proti Mášikovi vytiahol utešenú zidanovku.

83
    Prihrávku na Hašu v strede poľa zachytil Koštrna, namiesto konštruktívnej rozohrávky však volil len odkop lopty na polovicu súpera.

82
    Znovu sa hrá prevažne v strede poľa, oba tímy tvrdo bojujú o každú loptu.

81
    Po nepresnosti Trnavy v rozohrávke skúsil Roman Haša prekvapiť Takáča strelou z veľkej diaľky, minul však priestor bránky.

80
    Striedanie v tíme MFK Skalica:
    z ihriska odchádza Adam Morong, prichádza Dino Špehar.

80
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
    z ihriska odchádza Michal Ďuriš, prichádza Marco Djuričin,
    z ihriska odchádza Jakub Paur, prichádza Roman Procházka.

80
    Ofori faulovaný Matejovom v strede poľa.

80
    Začalo sa posledných 10 minút riadneho hracieho času, Trnava stále vedie nad Skalicou 1:0.