Bohemians B – Plzeň B 3:1 (kon.) | Slavia B – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Hostouň – Admira Praha 2:1 (kon.)
Táborsko akademie – Povltavská 4:5 (kon.)
Bohemians Praha 1905 B
3:1 (2:1)
FC Viktoria Plzeň B
Neděle 13.08.2023, 10:15 • Uhřiněves • Česká fotbalová liga (A) • 2. kolo

Hlavně druhý poločas byl hodně emotivní a doprovázel jej častý nesouhlas plzeňského trenéra Josefa Parláska s výroky rozhodčího. Viděli jsme několik tvrdých zákroků z obou stran. Plzeňští se zlobili zejména v 52. minutě, kdy se dožadovali pokutového kopu. (12:15:27)

Bohemians vítězí ve vyrovnaném duelu poměrem 3:1, když stejně jako v zápase proti Robstavu vstřelil vítěznou branku Denis Pomahač. Plzeň může litovat hlavně zahozené šance střídajícího Haška, kdy za stavu 2:1 pro domácí byl sám před Soukupem. Viktorii tak není nic platné, že v prvním poločase přežila Kadlecovu penaltu nařízenou za zákrok Šimona Gabriela.

90+6

90+5
    Další brejk Bohemky. Ten podpořil Doležal seběhem na pravou stranu a posléze nacentroval do ohně.

90+4
    Bohemians jej kopli nakrátko. Tím ještě pošetřili čas. Následoval nákop Fišera na levou stranu, kde si ukopl míč Hašek.

90+3
    Pražané šli do rychlého kontru a po tečovaném centru budou zahrávat roh.

90+2
    Vyskakující Soukup boxoval centr a Bohemians odpálili balón až na obrannou polovinu Plzně.

90+1
    Centr z pravé strany na Haška odvrátil obránce z malého vápna na rohový kop.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje pět minut.

90
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Krůta, přichází Štauber.

90
    Filip Lorincz překazil Bohemians ve skluzu situaci dva na jednoho.

89
    Bohemians zvládají poslední minuty velmi dobře a už to vypadá, že dnes získají tři body.

88
    Bohemians presovali z levé strany a narušili tak rozehrávku Plzně, ta musí začít až od Baiera.

86
    Přetažený centr nenadělal Bohemians žádné problémy, Klokani navíc budou vhazovat.

86
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Fišer).

85
    Bohemka dostala výhodu, ta potom skončila a Hašek začal útok po levé straně, kterým získal roh.