Dukla B – Motorlet 0:1 (kon.) | Admira Praha – Č. Budějovice B 2:1 (kon.) | Plzeň B – Písek 4:1 (kon.)
Povltavská – Domažlice 2:1 (kon.)
FK Admira Praha
2:1 (2:0)
Dynamo České Budějovice B
Neděle 20.08.2023, 10:15 • Na Pecích, Praha. • Česká fotbalová liga (A) • 3. kolo

Prohlášení Výkonného výboru Admiry:

Fotbalový klub FK Admira Praha z.s. vyjadřuje politování a současně se distancuje od sledu událostí v závěru 1. poločasu utkání 3. kola ČFL FK Admira Praha – Dynamo České Budějovice B.

Kontroverzní rozhodnutí o nařízení pokutového kopu a především nastavení času nad rámec základní hrací doby 1. poločasu považujeme za velmi nešťastné. Tato mediálně velmi šířená událost neprávem znehodnocuje výkon našeho mužstva v utkání a především nezaslouženě vrhá velmi špatné světlo na klub FK Admira Praha z.s. jako takový. (09:21:43)

Admira připisuje první body v ČFL za vítězství nad rezervou Českých Budějovic, které je mírně řečeno nezasloužené. V dlouhém nastavení první půle odpískal rozhodčí Paták místo útočného faulu penaltu pro Pražany, kteří z ní dali vítězný gól. Už předtím se prosadili polovlastní brankou díky výrazné teči. Hostům rozhodčí sebrali regulérní vyrovnání odmáváním neexistujícího ofsajdu a tak Budějovičtí stačili jen kuriózní střelou z úhlu po přestávce snížit na konečných 2:1.

90+4

90+4
    Podle očekávání černobílí už místo zakončení natahují čas u praporku a nakonec budou vhazovat.

90+3
    Jihočeši se nemohou dostat do závěrečného tlaku a brání se náporu dobře hrající Admiry, která bude teď zahrávat krátký roh a ušetří další cenné vteřiny.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Střídání v týmu FK Admira Praha:
    ze hřiště odchází Zahálka, přichází Kunc.

87
    Žlutá karta pro tým FK Admira Praha (Štěpán Zahálka).

86
    Dlouhý pas poslal do vápna domácí Čácha, jeden z jeho spoluhráčů hlavičkoval z tlačenice nad břevno.

84
    Střídání v týmu SK Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Böhm, přichází Dohnal.

82
    Domácí Zahálka kopal přímák přesně z pravé strany velkého vápna, Colin Andrew byl pozorný a vyráží míč zpod břevna na roh.

77
    ze hřiště odchází Šiler, přichází Jandovský,
    ze hřiště odchází Kolář, přichází Burýšek.

73
    Smejkal rozehrál rohový kop do skrumáže, poté ještě centroval zleva Hák, ale domácí obrana oba nebezpečné centry odvrací.

70
    Dnešní utkání sleduje 225 diváků.
    65. Jan MALECHA - 2:1

65
    Dynamo B právě vstřelilo branku!
    Kellera nachytal na švestkách zpoza pravého okraje velkého vápna střelou či snad stočeným prudkým centrem do šibenice JAN MALECHA.

60
    ze hřiště odchází Martinic, přichází Vlček,
    ze hřiště odchází Konejl, přichází Záruba.

57
    Za hlavu se chytá Konejl, který poslal nepřesný padáček za obranu volnému spoluhráči.