Písek – Motorlet 2:0 (kon.) | Č. Budějovice B – Bohemians B 3:2 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 0:3 (kon.)
Domažlice – Karlovy Vary 3:1 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
3:2 (2:1)
Bohemians Praha 1905 B
Sobota 09.09.2023, 10:30 • TCM Mladé - tráva • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

To je pro dnešek zcela všechno! Užijte si víkend a u dalších textových přenosů naviděnou. (12:38:12)

Dnešní utkání sledovalo 150 diváků.

Utkání 6.kola ČFL skupiny A mezi rezervami Českých Budějovic a Bohemians Praha je u konce! Těsným výsledkem 3:2 toto utkání ovládlo domácí Dynamo.
    V první půli se již v 10.minutě prosadil po střele z vápna Matouš Nikl. Následně se Bohemka oklepala a byla odměněna brankou ve 39.minutě, kterou zaznamenal Denis Pomahač. Domácí hráči, ale dokázali o pár minut později vyrovnat, když se prosadil Vojtěch Hora.
    Do druhého dějství lépe nastoupil znovu domácí celek. V 53.minutě zvýšil na 3:1 Martin Prášek. Bohemku to znovu probralo a hnala se za vyrovnáním. Snížit se povedlo v 62.minutě Radku Lehovcovi. Následný tlak Klokanů k další brance nevedl. Proto se oba týmy rozcházejí za výsledku 3:2.

90+4

90+4
    David Bartek vyslal nebezpečný centr, pro který si ovšem došel pozorný Aleš Valenta.

90+3
    Chybnou rozehrávka Valeše a Bartka dokázali útočníci Dynama vystihnout, proto se drží na útočné polovině.

90+3
    Za zbytečný faul v rohu hřiště vidí žlutou kartu David Nekvasil.

90+2
    Znovu po špatné kombinaci Bohemky odklízí k Valešovi Böhm.

90+2
    Dynamo si už hru moc nekomplikuje, když teď posílá dlouhý balón do autu.

90+1
    Krásné uvolnění Nekvasila vedlo k centru do vápna, kde ale je zaparkovaná celá defenziva Budějovic.

90
    Za protesty na lavičce dostává žlutou kartu Darek Farkaš.

89
    Z dalšího rohového kopu Bohemka nedokázala nic vytěžit. Od brány bude rozehrávat Valenta.

88
    Jeden z hráčů Boheky se uvolnil na pravé straně a před brankou hledal Marhoula, před ním ale obránci odvraví na roh.

87
    Pro centrovaný balón si došel Roman Valeš. Bohemka bude moct přesunout otěže utkání k bráně Valenty.

87
    Po centru Böhma se míč zamotal mezi nohy obránci Bohemians. Ten nakonec odklízí do zámezí.

86
    Pro Dynamo cenné vteřinky, jelikož Ondřej Dohnal vybojoval na svou osobu faul.

85
    Skvěle si Bečvář navedl balón k rohovému praporku, kde jeho centr zablokoval na roh jeden z obránců Bohemky.

84
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Milan Šimoník, přichází Ondřej Dohnal.

84
    Josef Jindřišek kroutil centrovaný balón do prostoru malého vápna, zde hlavičkoval Kadlec, ale pouze vedle branky Valenty.