Bohemians B – Domažlice 1:3 (kon.) | Dukla B – Hostouň 3:3 (kon.) | Plzeň B – Králův Dvůr 3:1 (kon.)
Povltavská – Č. Budějovice B 2:1 (kon.)
Povltavská fotbalová akademie
2:1 (1:1)
Dynamo České Budějovice B
Neděle 01.10.2023, 16:00 • Štěchovice • Česká fotbalová liga (A) • 9. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit u dalšího Onlinu. (18:00:13)

Domácí Povltavská fotbalová akademie poráží v duelu 9. kola ČFL (A) Dynamo České Budějovice B 2:1. Po prvním poločasu byl stav nerozhodný 1:1. Skóre otevřel domácí T. Liška v 16. minutě. Z následné rozehrávky hosté vyrovnaly, když J. Zika dorazil tečovanou střelu R. Polanského. Po změně stran zápas mnoho příležitostí nenabídl, nicméně v 76. minutě překlopila PFA skóre na svou stranu, když se po rohovém kopu prosadil Martin Novák. Hosté mohli srovnat v 87. minutě, ale Kladrubského střela skončila pouze na tyči. Zápas tak skončil 2:1 a domácí si upevnili 3. místo v tabulce. Hosté klesli na místo 7.

90+3
    Hlavní rozhodčí ukončil dnešní zápas.

90+3
    A. Lanc posílal střílený centr. Hostující obrana jej srazila na rohový kop.

90+2
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Novák, přichází Polívka.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    F. Mareš centroval do vápna. Jeho pokus brankář Andrew lapil.

90
    ze hřiště odchází Budínský, přichází Smetana.

89
    Po faulu domácích si ošetření vyžádal M. Prášek.

87
    Jiří Kladrubský se otočil ve vápně, vystřelil a trefil tyč domácí brány. Povltavská fotbalová akademie teď přežila velkou šanci hostů.

85
    Lukáš Novák se vysmekl hostující obraně a pádil směrem k brance. Ondřej Novák sáhl po míči rukou, a proto obdržel od rozhodčího žlutou kartu.

83
    Útočný faul předvedl domácí kapitán L. Jakobovský.

81
    Střídání v týmu Dynamo České Budějovice B:
    ze hřiště odchází Hák, přichází Bečvář.

80
    Útočný faul si na své konto připsalo Dynamo.

79
    Střelou z dálky se presentoval O. Novák. Domácí bránu ale přestřelil.

78
    A. Lanc si ve vápně položil jednoho z obránců, následnou střelu hosté odrazili na roh.
    76. NOVÁK - 1:1

76
    Povltavská fotbalová akademie právě vstřelila branku!
    Rohový kopo hostující obrana odvrátila jen k F. Drobílkovi, který nacentroval před branku, kde MICHAL NOVÁK doklepl míč do sítě.
    Asistence: Filip Drobílek.