Vltavín – Plzeň B 1:1 (kon.) | Králův Dvůr – Karlovy Vary 1:3 (kon.) | Č. Budějovice B – Táborsko akademie 5:2 (kon.)
Domažlice – Písek 4:0 (kon.)
Loko Vltavín
1:1 (1:0)
FC Viktoria Plzeň B
Sobota 07.10.2023, 10:15 • Stadion Loko Vltavín • Česká fotbalová liga (A) • 10. kolo

Je za námi konec dnešního vyrovnaného utkání. Loko Vltavín remizuje s FC Viktorií Plzeň B 1:1.

O branky se postaral ve 14. minutě domácí PETR PEJŠA, který bezpečně proměnil pokutový kop. Za hosty srovnal v 82. minutě JINDŘICH NOVÁČEK.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (12:12:11)

90+3

90+2
    Domácí hráč zahrál rukou na polovině hracího pole, v závěrečné minutě to budou hosté, kteří budou útočit.

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Útok domácích byl zastaven nečistě, ti tak budou mít na závěr utkání šanci vsítit gól po standardce.

89
    Žlutá karta pro tým Loko Vltavín (Vacek).

88
    Centr se hostujícímu záložníkovi vůbec nepovedl, jelikož všechny ve vápně přeletěl. Následně míč mizí v zámezí.

87
    Žlutá karta pro tým FC Viktoria Plzeň B (Nováček).

85
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Sprinz, přichází Veselý,
    ze hřiště odchází Čejda, přichází Vacek.

84
    Plzeňáci zakončili nadějný brejk střelou z poza vápna, ta byla domácím stoper tečována na roh.
    82. NOVÁČEK - 1:1

82
    Plzeň B právě vstřelila branku!
    Tak jsem to s tou chválou domácí obrany zakřikl, uvnitř vápna se nikým nehlídaný dostal ke střele z bezprostřední blízkosti JINDŘICH NOVÁČEK, který neměl s překonáním brankáře problém.

80
    Domácí obrana se bude muset bránit již třetímu rohovému kopu v krátké době. Zatím jsou však obránci stoprocentní.