Dukla B – Králův Dvůr 1:1 (kon.) | Plzeň B – Povltavská 2:2 (kon.) | Táborsko akademie – Domažlice 1:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
2:2 (0:0)
Povltavská fotbalová akademie
Neděle 15.10.2023, 10:30 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 11. kolo

To je pro dnešek vše! Užijte si zbytek víkendu a u dalších textových přenosů naviděnou. (12:25:49)

Zápas 11.kola ČFL skupiny A mezi Viktorií Plzeň B a Povltavskou FA je u konce! Oba týmy se rozchází za nerozhodného výsledku 2:2. Po vlažné první půli se oba celky rozstříleli v poločase druhém. Hned po přestávce skóroval po chybě defenzivy M.Novák. V 64.minutě si na roh naskočil kapitán Zákostelský a zvyšoval na 2:0. To už domácí probralo k velkému tlaku, ze kterého vznikla penalta, kterou bezpečně proměnil Fišer. O několik minut později hlavou vyrovnával Nováček. V 85.minutě mohl vedení Pražanům vrátit Budínský, ale penaltu nedokázal proměnit. Proto zápas končí remízou 2:2.

90+3

90+3
    Viktorie chvátá za ziskem tří bodů, ale až moc, takže Povltavská získává balón do své moci.

90+2
    Povltavská zahrávala rohový kop na přední tyč. Dominik Fišer ho dokázal odhlavičkovat na další roh.

90+1
    Za nemístné protesty vidí žlutou kartu domácí Adam Čihák.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Volný přímý kop zahrával hostující celek. Martin Novák si nepohlídal náběh a byl nachytán v ofsajdu.

89
    Dominik Sváček včas vystihl průnikovou přihrávku hostujícího celku. Okamžitě zakládá útočnou akci.

88
    Marek Smetana bojoval o pozici na centr. Sice se mu to nepovedlo, ale bude vhazovat.

87
    Povltavská nerozehrála ideálně standartní situaci, a tak se bude znovu bránit.

86
    Žlutou kartu za faul na polovině hřiště vidí Filip Lörincz.

85
    Pokutový kop si vzal na starost Denis Budínský. Svou střelou mířil do horní poloviny branky na levou stranu. Skvělý Sváček vyráží nohou.

84
    Šílená druhá půle pokračuje! Po skrumáži ve vápně spadl jeden z hostujících útočníku a sudí Baum píská pokutový kop.