Vltavín – Bohemians B 2:2 (kon.) | Hostouň – Domažlice 0:3 (kon.) | Č. Budějovice B – Slavia B 0:0 (kon.)
Králův Dvůr – Písek 1:5 (kon.) | Robstav – Dukla B 2:2 (kon.)
Dynamo České Budějovice B
0:0 (0:0)
SK Slavia Praha B
Sobota 04.11.2023, 10:30 • TCM Mladé, České Budějovice • Česká fotbalová liga (A) • 14. kolo

Děkuji těm, co byli součástí tohoto textového přenosu a nezapomeňte, že ještě dnes se můžete podívat také na ostatní duely ČFL, či jiných soutěží. (12:27:49)

Právě nám skončil duel mezi rezervmi prvoligových týmů, ve kterém byla značně lepší Slavia. Právě hráči sešívaných se dostávali do více nebezpečných šancí, přičemž největší měl v prvním poločase Toula. Skóre z první půle se přeneslo i do té druhého a nikomu se branka vstřelit nepodařil. Právě v druhé části zápasu se začalo chybovat na obou stranách a hra se tak více kouskovala. K závěru se opět ujala tempa Slavia, která chtěla zápas ovládnout, to se ji však, možná i kvůli absenci hvězd, nepovedlo a budějovičtí si připíšou pro ně důležitý a ubojovaný bod.

90+5

90+3
    Vypadalo to na akci Pražanů, nakonec je z toho ale útočný faul a všechny šance na gól jsou tak dost možná zažehnány.

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1
    Posledních pár vteřin, či minut. Do šance se mohli dostat Slávisté, to by však nesměl být Pech v ofsajdu.

90
    Centr z pravé strany od Šimoníka mířil na Práška. Míč ke zmiňovanému útočníkovi nedoletěl, jelikož ho chytil Dvořák.

88
    Míč se ve vápně odrážel od jednoho hráči ke druhému. Nakonec ale hosté gól nedali a mají pouze aut.

87
    Možná jedno z posledních střídání. Na stranu hostí se na hřišti přidá řecký hráč Voriazidis, jenž nahradil Hájka.

85
    Opět žlutá karta pro domácí tým. Tentokrát se ve středu hřiště provinil Polanský.

84
    Pár minut před závěrečným hvizdem dostali domácí možnost přímého kopu ze zajímavé vzdálenosti. Kopu se ujmul Šimoník, avšak jeho střela letěla vysoko nad.

82
    Centr domácího celku nebyl nikterak nebezpečný. Adresátem byl totiž brankář Dvořák, kterému míč spadl přímo do náruče.

81
    Velká chyba v obraně Budějovic, které mohli hosté využít. Přihrávku Žitného ale zlikvidoval Němeček.

79
    Na hřiště se dostane také Bečvář, který nahrazuje faulujícího Háka.

76
    Po přímém kopu se k hlavičce dostal Pudil. Jeho razantní pokus ale zamířil nad.

75
    Žlutou kartu právě obdržel domácí Böhm, který se provinil blízko vlastního vápna.

74
    Hosté opět střídají. Na hřiště se dostává zkušený matador Milan Škoda, jenž na hřišti nahradí Toulu

72
    Švecovi se nepodařilo odhlavičkovat skákající míč, a tak hrozilo velké nebezpečí. Všechno ale zachránil Dvořák, který vyboxoval míč do bezpečí.

70
    Do velké šance se řítil Pech. Jeho následné kroky ale překazil čárový rozhodčí s praporkem nahoře.