Písek – Vltavín 3:2 (kon.) | Karlovy Vary – Č. Budějovice B 0:0 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
0:0 (0:0)
Dynamo České Budějovice B
Pátek 10.11.2023, 18:30 • Sportovní areál Karlovy Vary • Česká fotbalová liga (A) • 15. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (20:25:39)

Máme za sebou utkání 15. kola ČFL (A), kde se zrodila bezbranková remíza mezi Slavií Karlovými Vary a Dynamem České Budějovice B.
    1. poločas mnoho krásy nenabídl. Tu největší šanci měl v 15. minutě Polanský.
    Ve 2. poločasu se nehrál atraktivní fotbal a utkání bylo bez šancí. Tu jedinou tutovou měl v 87. minutě Prášek ze značky pokutového kopu, ale trefil jen břevno.
    Víc se toho neudálo a utkání skončilo 0:0.

90+3

90+2
    velmi nepřesnou exekuci volného přímého kopu provedl brankář domácích.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Hostující Dynamo bude mít k dispozici volný přímý kop.

87
    Vyleta za své nesportovní chování dostal žlutou kartu.
    86. Neproměněná penalta.

86
    Tak tomuto se říkají zahozené tři body!
    Martin Prášek se postavil ke značce pokutového kopu a napálil jen břevno.

84
    Po souboji ve vápně nařizuje rozhodčí Nešněra pokutový kop pro Dynamo.

81
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

79
    Hra byla na chvíli pozastavena, neboť na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů. Už ale vstal a pokračovat se bude outovým vhazováním Dynama.

77
    Pavel Maňák zatáhl za záchranou brzdu a obdržel žlutou kartu.

76
    Domácí hráči se dožadovali odpískání pokutového kopu po podezřelém střetu ve vápně. Hlavní rozhodčí ale rozpažil a hraje se dál.