Třinec – Rosice 3:1 (kon.) | Frýdlant n/O – Slovácko B 2:2 (kon.) | Hodonín – Karviná B 1:2 (kon.)
Frýdek-Místek – Uničov 2:0 (kon.) | Uh. Brod – Hlučín 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
2:0 (2:0)
SK Uničov
Sobota 02.09.2023, 16:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 5. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (17:58:34)

A je tu konec. Domácí se radují ze tří bodů, Uničov naopak bude odjíždět zklamaný bez bodu. Díky dvěma rychlým trefám z prvního poločasu poráží Frýdek svého soupeře 2:0. V tabulce se posouvá o několik míst, naopak Uničovu se vzdálilo Zlínsko na rozdíl tří bodů. Druhý poločas už nenabídl tolik fotbalové krásy, jako ten první, ale to se dalo čekat. Uničov postupně stupňoval tlak, ale chybělo tomu zakončení. Frýdek se dobře ubránil a zaslouženě si dnes připisuje vítězství.

90+3

90+3
    Na zemi zůstává po hlavičkovém souboji ležet domácí fotbalista. Sudí ho jde zkontrolovat.

90+2
    Další standardka pro Uničov. Faulovaným byl Jan Ambrozek.

90+1
    Ambrozek nacentroval balon z místa přestupku před branku. Došlo konečně i na střelu, ovšem ne gólovou. Brankář si střelu hostujícího hráče bez problémů chytil do rukavic.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Červení pokračují autovým vhazováním na polovině Frýdku-Místku.

88
    Počet centrů, kterých přiletělo do šestnáctky Frýdku už bude dvojciferné číslo. Ovšem počet střel, tam to bude mnohem horší.

87
    Komenda znovu zkoušel centrovat před branku. Ani teď však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

86
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Rubý, přichází Halda.

Střídání v týmu SK Uničov:
    ze hřiště odchází Javůrek, přichází Michl.

86
    Modří odvrací centry Uničova. Zatím jsou úspěšní, naopak hostům se nedaří zakončovat. Převahu ale mají.

85
    Hykel si s Rubým neporozuměl a přihrál jen na protihráče.

84
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Hykel).

83
    Rubý si došel pro faul ve středu hřiště. Frýdek se pomalu posouvá dopředu a rozehraje.

82
    Žlutá karta pro tým SK Uničov (Sklenář).

81
    Komenda centroval z levé strany na spoluhráče, ovšem ani teď nenašel správného adresáta.

79
    ze hřiště odchází Střelec, přichází Massaniec.

Matěj Šoba

Branky: 5. Gorčica, 8. Rubý

Karty:   12. Bialek (FRM), 71. Coufal (FRM), 84. Hykel (FRM) – 71. Komenda (UNI), 82. Sklenář (UNI)

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Velner (C), Neumann, Janjuš (71. Martiník), Obuch, Střelec (79. Massaniec), Bialek, Hykel, Gorčica, Rubý (86. Halda)
    Náhradníci: Prokel – Massaniec, Nevřela, Šponer, Halda, Martiník

Trenér: Robert Pištěk

SK Uničov: Kvapil – Diblík (71. Sklenář), David, Svoboda, Ambrozek, Komenda (C), Vybíral, Sečkář (46. Vichta), Krč (71. Hausknecht), Javůrek (86. Michl), Koutný (71. Kamas)
    Náhradníci: Uvízl – Kamas, Michl, Vichta, Hausknecht, Sklenář

Trenér: Jiří Balcárek

Rozhodčí: Lukašík – Mankovecký, Vejtasa – Slabý – DFA Březáček