Bohunice – Hodonín 0:3 (kon.) | Uh. Brod – Ostrava B 0:3 (kon.) | Start Brno – Karviná B 2:3 (kon.)
Blansko – Frýdlant n/O 4:1 (kon.) | Hlučín – Uničov 1:1 (kon.)
ČSK Uherský Brod
0:3 (0:2)
FC Baník Ostrava B
Sobota 21.10.2023, 14:30 • Orelský stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Dnešní utkání nabralo jasný směr už v prvních dvaceti minutách, po kterých hosté vedli 2:0. Domácí se sice snažli alespoň o snížení, ale přišlo jen navýšení náskoku v 50. minutě nigerijským útočníkem Abdoulkarimem. Na konci se zápas vyhrotil, vznikla menší strkanice mezi hráči a bylo uděleno několik žlutých karet i pro členy realizačních týmů. Početná skupinka hostujících fanoušků tak může na cestě zpět do Ostravy oslavovat další 3 body do tabulky. (16:27:51)

90+4

90+4
    Zápas se nám poměrně vyhrotil, fanoušci se zlobí kvůli nějakému souboji, který proběhl mimo záběr kamery, rozhodčí udělil několik žlutých karet realizačním týmům.

90+3
    Petr Motal naprosto nevybíravě poslal k zemi soupeře a může být rád, že nedostal červenou kartu, toto bylo naprosto mimo míč.

90+1
    Útočník Baníku si už položil brankáře na zem, ale skórovat nedokázal.

90
    Da Silva opět leží po souboji opět na zemi a fanoušci domácích už zuří, protože se po chvilce lehce zvednul a odklusal pryč.

89
    Další tutovou šanci měli hosté, ale střela z asi osmi metrů mířila jen do boční sítě.

88
    Centr z volného kopu nekončí nikde jinde než v rukách Hrubého.

87
    Zápas se už jen dohrává a fanoušci více sledují stav souběžně hraného duelu Fortuna ligy Zlín – Mladá Boleslav než dění na hřišti.

83
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Obdržálek, přichází Zábojník.

83
    Velmi nepříjemně se hlavami srazili dva hráči, přičemž ten baníkovský zůstal ležet na zemi. Zdá se však, že je v pořádku.

82
    A opět Da Silva ve hře, tentokrát si to hnal sprintem přes polovinu hřiště, ale střela z toho nevznikla.

80
    Centr z volného přímého kopu trefil jen jednočlennou zeď.

79
    Da Silva je opět na zemi, tentokrát po faulu jednoho z protihráčů.

76
    Jeden z útočníků, konkrétně nově příchozí Da Silva, zavadil při návratu do obrany o soupeře a svalil se na zem. U fanoušků toto chování nepochodilo, protože se jim zdálo, že simuloval.