Hranice – Karviná B 1:4 (kon.)
SK Hranice
1:4 (0:2)
MFK Karviná B
Úterý 07.11.2023, 17:30 • Hřiště Žáčkova, Hranice na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Skončil nám zápas, ve kterém bylo k vidění celkem 5 gólů. Ten první vstřelil už ve čtvrté minutě Zedníček a ještě v první půli se k němu přidal Ayaosi. Další tři góly přišly až po přestávce, když asi po 6 minutách hry udeřily nejprve Hranice. Domácí si ale nedokázali pohlídat skóre a případně ho ještě srovnat a místo toho obdrželi ještě dva góly do své sítě. Favorita tak dnes Hranice nepřekvapily a rezerva Slezanů si tak odváží cenné 3 body. (19:25:47)

90+3

90+3
    Hráči Hranic sice ještě kombinují na polovině soupeře. K ničemu jim tyto přihrávky ale nebudou, a tak nejspíš skončí zápas za aktuálního stavu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Hosté už by se nejraději odebrali do šaten. Budou však muset na hřišti vydržet ještě nějakou tu minutku.

88
    Karviná očividně nemá dost a tak se pokouší stále střílet. Teď jim střela ale nevyšla nejlépe a skončila mimo bránu.

87
    S takovýmto výsledkem už rozhodně nepůjde nic udělat a je tak téměř jisté, že dnes Hranice favorita o body neoberou.

85
    Unaveného Motčku s Ayaosim nahrazují Fukala s Jurgou.

84
    Karviná ukazuje, kdo je v tomto zápase právem favorit a přidává již čtvrtou branku! Poprvé se tak může radovat i CARNEIRO DA SILVA.

84
    Domácí posílají na hřiště čerstvého Kuchaře s Beňou, kteří tak zastoupí Berčíka s Grygarem.

81
    Hranice by rády srovnaly skóre, to by však jejich hráči museli trefovat bránu, což se teď úplně nepovedlo.

80
    Dnešní utkání sleduje 327 diváků.

78
    Zápas se začíná vyostřovat a bez žluté karty se tak neobejdou ani domácí. Varovnou kartičku si prohlédl Hapal.

75
    Další žlutá karta pro hosty! Tentokrát se provinil Ayaosi.

72
    Domácí trenér už se nemohl koukat na jeho unavené svěřence a tak do hřiště poslal čerstvého Hapala. Z trávníku naopak odešel Koláček.

71
    Střídání se ujal také trenér Karviné. Hřiště opustili Guimaraes s Režnatovičem, které nahradili čerství Molitorisz s Brzóskou.

71
    Jakákoliv snaha ale přišla domácím vniveč. Spurného v bráně totiž překonala rezerva prvoligové Karviné již po třetí. Tentokrát se trefil KAHUAN GUIMARÃES DA SILVA

71
    Hranice se opět trochu zvedly a vytvořily si tlak na útočné polovině. Hráčům Karviné se s tím nepodařilo udělat vůbec nic a měli jediné štěstí, že domácí nemířili přesně a míč se ocitl v zámezí.