Jihlava – Nitra 1:3 (kon.) | K. Vary – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | Litoměřice – Slavia 4:2 (kon.)
Třebíč – Pardubice B 0:1 (kon.) | Trenčín – Olomouc 5:1 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 5:3 (kon.)
Banská Bystrica – Vlci Žilina 6:4 (kon.) | Vsetín – Zvolen 3:7 (kon.) | Prostějov – Frýdek-M. 6:3 (kon.)
Skalica – SHKM Hodonín 9:1 (po pr.) | Kladno – Plzeň 2:5 (kon.) | Poruba 2011 – HC Slovan B 7:0 (kon.)
Šumperk – Opava 2:5 (kon.) | Havířov – Nový Jičín 11:0 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 2:5 (kon.)
Val. Meziříčí – Kopřivnice 5:3 (kon.) | Příbram – Tábor 4:5 (kon.) | Ústí n/L – Kralupy n. Vltavou 4:2 (kon.)
Poprad – Spišská N. Ves 4:3 (po pr.) | Humenné – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.) | Technika Brno – Vel. Meziříčí 6:2 (kon.)

40:01

Druhá třetina je minulostí. Domácí Žďár nad Sázavou v ní vstřelil své první dvě branky přípravy, Havlíčkův Brod se však prosadil hned čtyřikrát. Do závěrečné dvacetiminutovky si tak Bruslaři odnášejí tříbrankový náskok.

Střely po 2. třetině: 19:30 (10:16, 9:14)

40:00

35:50
    Žďár právě vstřelil branku!
    Plameny čtyři minuty před koncem druhé třetiny snižují náskok soupeře. Autorem branky je SLAVOMÍR KADLEČEK. Asistence: Vojtěch Maštera.

33:44
    Současné vyloučení:
    Macek – 2 min., hrubost.

Kopic – 2 min., hrubost.

33:06
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté rychle přidávají pátý gól! Autorem branky je LUBOŠ VOŘÍŠEK. Asistence: Tomáš Křehlík a Vojtěch Holenda.

32:21
    Bruslaři přidávají čtvrtou branku, a jdou tak do trháku! Autorem branky je MARTIN ZYCH. Asistence: Jan Novák.

27:43
    Bruslaři využívají druhou přesilovou hru a berou si zpět dvoubrankový náskok! Autorem branky je VOJTĚCH HOLENDA. Asistence: Tomáš Křehlík a Luboš Voříšek.

26:09
    T. Ludvík – 2 min., podrážení.

25:17
    Domácí mužstvo se prosazuje v samotném závěru přesilové hry a snižuje na jednobrankový rozdíl! Autorem branky je DAVID POLODNA. Asistence: Luboš Kunstmüller.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 26. Polodna (Kunstmüller), 36. Kadleček (Maštera) – 5. Kuchta (Tecl, Voříšek), 22. Zych (J. Novák, Dymák), 28. Holenda (Křehlík, Voříšek), 33. Zych (J. Novák), 34. Voříšek (Křehlík, Holenda)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Vít) – J. Ludvík, Macek, Beran, Adam, Doležal, Grauer – Chlubna, Jícha, Gregar – Kadleček, T. Ludvík, Maštera – Štola, Kunstmüller, Malenovský – Polodna
    Trenér: Luboš Sláma

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Nedvěd) – Zych, J. Novák, Benák, Tomšík, Kutlvašr, Vacík – Holenda, Křehlík, Voříšek – Přidal, Valášek, Kopic – Tecl, Kuchta, Dymák
    Trenér: Aleš Kraučuk