Letňany – Příbram 2:3 (kon.) | Havířov – Kopřivnice 9:1 (kon.) | Nový Jičín – Šumperk 3:2 (kon.)
Vel. Meziříčí – Žďár n/S 4:3 (1:0 po s.n.) | Děčín – Mostečtí Lvi 6:3 (kon.) | Ústí n/L – Řisuty 4:1 (kon.)
Hronov – Vrchlabí 4:3 (po pr.) | SHKM Hodonín – Vyškov 2:3 (kon.)
SHKM Baník Hodonín
2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
Hokej Vyškov
Čtvrtek 14.09.2023, 18:30 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • Přípravné zápasy

Je konec, hosté mohou slavit, ve třetí třetině jsme již žádnou branku neviděli a Vyškovu tak zůstal jednobrankový náskok, který si vytvořil obratem ve třetině druhé. Střelcem vítězné branky je tak Dominick Vašíček, dvaadvacetiletý forvard hostující z Komety Brno.

Stále jde samozřejmě o pouhou přípravu a tak nemusí prohra hráče Baníku příliš bolet, v některých pasážích prokázali velmi vysokou kvalitu a ačkoliv nebyli ve svém výkonu příliš konzistentní, rozhodně mají před nadcházející sezónou na čem stavět.

To už je za mě pro dnešek vše, přeji top noc všem hokejovým fanouškům. (20:40:47)

59:40
    Tribuny ženou domácí borce do ofenzívy, ti do toho teď dávají opravdu vše.
    59:15 Poslední šance domácích na zvrat

59:15
    Karafiát našel před brankou volného Lužu, toho ovšem vychytal Synek.

59:00
    Branka Baníku zeje prázdnotou.

58:55
    Dnešní utkání sleduje 348 diváků.

58:55
    Oddechový čas pro tým SHKM Baník Hodonín.

58:55
    Zakázané uvolnění Vyškova, troufne si trenér Bachánek odvolat brankáře?

58:20
    Další úspěšné vyhození kotouče přes všechny čáry.

57:55
    Vyškov úspěšně vyhazuje puk.

57:30
    Hodonín sice kontroluje útočné pásmo, vytvořit si nějaké zajímavější příležitosti ke střelbě se mu ale nedaří.

56:44
    Štefka – 2 min., podrážení.

56:00
    Hodonín se nedokáže dostat ani do útočné třetiny, takhle se do závěrečného tlaku dostane jen velmi těžko.

54:59
    Je přerušeno, nejspíše pro zdravotní potíže Jana Štefky.

54:50
    Tomajko nedokázal před odkrytou bránou zasáhnout kotouč.

Tadeáš Rulf

Branky a nahrávky: 16. Weintritt, 19. Dufek (Novák) – 9. Sebera (Štefka, Vašíček), 27. Mikulík (Štefek), 28. Vašíček

SHKM Baník Hodonín: Piták, Dolíška, Zorko, Karafiát, Luža, Hložánek, Sedláček, Sedlák, Štědrý, Laciga, Vyrůbalík, Novák, Bílek, Sajdl, Němec, Huhtela, Dobiáš, Dufek, Weintritt, Vícha.
    Trenér: Aleš Bachánek

Hokej Vyškov: Synek, Šarman, Dluhoš, Holemý, Mikulík, Hohl, Hefka, Studený, Kořének, Tomajko, Janeček, Krejčiřík, Štefka, Sebera, Vašíček, Remert, Popelka.
    Trenér: Michal Konečný