Olomouc – Přerov 4:5 (1:2 po s.n.) | Jihlava – Třinec 5:4 (po pr.) | Kometa Brno – Zlín 0:6 (kon.)
Vítkovice – Pardubice 8:3 (kon.) | Plzeň – Sparta 4:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 2:3 (kon.)
K. Vary – Litvínov 2:5 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:2)
HC Olomouc
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 14.10.2023, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Skončilo nám utkání juniorské nejvyšší soutěže mezi Olomoucí a Přerovem. Zubři měli výborný vstup do utkání, už ve 23. minutě po hattricku Davida Buršíka vedli o tři branky. Pak ovšem do toho Olomouc šlápla a ještě před koncem druhé třetiny snížili Smýkal a Tomeček. Zkraje třetí třetiny v oslabení skóroval Hlávka, nicméně góly Koudelného a Kamila Drábka poslaly duel do prodloužení, poté i do nájezdů. V nich byl lepší Přerov, který si tak z Olomouce odváží dva body.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (14:26:21)

Tadeáš HLÁVKA - 4:5

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov.
    Autorem vítězné branky je TADEÁŠ HLÁVKA.
    Adam TUREK

5. série
    1:2
    Adam TUREK gól nedal, tudíž je rozhodnuto! Vítězí Přerov.
    Jan HANÁK

4. série
    1:2
    Jan HANÁK nenašel mezírku mezi betony Dominika Frgála.
    Jakub KOUDELNÝ

4. série
    1:2
    Jakub KOUDELNÝ trefil tyč, takže srovnáno není.
    Tadeáš HLÁVKA

3. série
    1:2
    Přerov je ve vedení! Parádní střelu zápěstím vyslal Tadeáš HLÁVKA.
    Adam PANÁČEK

3. série
    1:1
    Adam PANÁČEK se snažil rozpohybovat brankáře, ale střela mu úplně nevyšla.
    David BURŠÍK

2. série
    1:1
    David BURŠÍK zvládl forehandový blafák opravdu precizně.
    Matěj SMÝKAL

2. série
    1:0
    Matěj SMÝKAL nepropálil brankáře Ryšavého.
    Ondřej KOLAŘÍK

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 34. Smýkal, 36. Tomeček (Kalman, Havel), 44. Koudelný (A. Drábek, Turek), 54. K. Drábek (Belan, Smýkal) – 4. Buršík, 8. Buršík (Hlávka, Pekr), 23. Buršík (Mašek, Šťastný), 43. Hlávka (Ozollapa), rozh. náj. Hlávka