Mountfield HK – K. Vary 2:4 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Litvínov 1:2 (kon.)
Pardubice – Třinec 3:5 (kon.) | Zlín – Jihlava 3:5 (kon.) | Přerov – Vítkovice 1:3 (kon.)
Olomouc – Kometa Brno 1:8 (kon.) | Sparta – Liberec 3:4 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:5 (0:1, 2:3, 1:1)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 19.10.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Zápas je u konce! V závěrečné třetině se Třinec dostal opět do tříbrankového vedení, ale Dynamu se podařilo opět snížit. V závěru zkusili hru bez gólmana, ale i přes množství šancí nakonec Třinec bere vítězství 5:3. (20:15:11)

59:34
    Volasova skrytá střela proletěla kousek vedle pardubické tyče.

59:15
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Tadeáš Kalužík – 2 min., krosček.

58:55
    Dynamo to zkouší odkud to jde, ale zatím se jim nepodařilo na Krále vyzrát.

58:14
    Pardubice zkouší hru bez gólmana.

57:19
    Skvělá akce Fialy. Ten dostal přihrávku do úplně volného prostoru, ale zakončil do Královi výstroje!

Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice opět snižují! Dobré napadání využil ADAM FIALA, který sebral kotouč jednomu z obránců a zakončením nad beton snížil na rozdíl dvou branek.

55:17
    Fiala dostal perfektní přihrávku do volného prostoru, ale minul třineckou branku.

54:27
    Pardubičtí hráči se snaží kombinovat u útočné třetině, ale k zakončení se zatím nedostali.

53:57
    Patrik Volas – 2 min., nedovolené bránění.

52:36
    Po souboji ve středním pásmu to zkusil z kraje útočné třetiny Yevtiekhov, jenž trefil jen Královu lapačku.

50:47
    Koudelkova střela minula branku.

49:52
    Třinec právě vstřelil branku!
    Třinec využívá přesilovou hru! Volas se dostal ke kotouči na modré čáře a hned ho poslal na pardubickou branku, kde ho perfektně tečoval DOMINIK BUJÁK.
    Asistence: Patrik Volas a Klymentii Lysak.

48:58
    Třinec drží Dynamo v tlaku, ale zatím nedokázal najít cestu do pardubické branky.

48:26
    Dělová rána Holinky neprošla přes houf hráčů před brankou.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 23. Rájek (K. Červenka, Tomas), 38. Hebek (Jaša, Kaštánek), 56. A. Fiala – 17. Volas (Holinka, Kurbaka), 30. Kozlík (Cedzo, Sikora), 32. Sikora (Šilar, Cedzo), 37. Gerych (Šilar, Holinka), 50. Buják (Volas, Lysak)

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Batih) – Kaštánek, Hebek, Koudelka, Kubánek, K. Červenka, Rájek, Šmerda – Helikar, A. Fiala, Pavlata – Kalužík, D. Burda, J. Kubíček – Jevtěchov, Jaša, Tomas – Úlehla.
    Trenér: David Havíř

HC Oceláři Třinec: J. Král (A. Černý) – Andrle (A), A. Horváth, Volas, Kurbaka, Ošmera, M. Pospíšil, Buják (A) – Cedzo, Sikora, Kozlík – Šilar, Holinka (C), Gerych – Lysak, Bartoš, Mikula – Blaha, Urbánek.
    Trenér: René Mucha

Rozhodčí: Jechoutek, Valda – Dědek, Landsmann.