Č. Budějovice – Liberec 4:2 (kon.) | Litvínov – K. Vary 2:4 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Pardubice – Vítkovice 6:0 (kon.) | Třinec – Jihlava 7:1 (kon.) | Sparta – Plzeň 4:1 (kon.)
Mountfield HK – Mladá Boleslav 5:6 (0:2 po s.n.)
HC Dynamo Pardubice
6:0 (3:0, 1:0, 2:0)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 16.11.2023, 18:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

Zápas je u konce! Dynamo bylo v závěrečných minutách lepším týmem a zaslouženě berou všechny body. (20:09:06)

58:53
    Přesná střela Rájka mířila pod břevno Smolkovi branky.

58:25
    Přihrávka Gromadzkiho před branku neprošla, díky bloku vítkovického obránce.

58:07
    Pardubice hrají v plném počtu.

57:04
    Dynamu se zatím úspěšně daří držet vítkovické střely mimo nebezpečí branky.

56:20
    Puchalova střela byla vyražena vysoko nad Vilémovu branku.

56:05
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Oleksij Jevtěchov – 2 min., podrážení.

53:43
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Další branky domácích! Za Dynamo se po tlaku v útočné třetině prosadil ŠIMON BARTOŇ, který se dobře zorientoval v před brankovém prostoru a navýšil vedení Dynama.
    Asistence: Oleksij Jevtěchov a Vít Pilař.

53:22
    Kubíček vystihl další vítkovickou přihrávku a dostal se do samostatného úniku, při kterém ale nevyzrál na Smolku, který chytil kotouč mezi betony.

52:29
    Vilém zatím skvěle drží pardubickou defenzivu.

52:03
    Chlánova pozemní střela od modré protáhla Viléma.

51:15
    Alex Kubánek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

50:03
    Štiakova nečekaná rána od modré mířila do horního rohu, ale neměla potřebnou razanci.

48:13
    Vápeníkova dělová rána z prostoru levého kruhu skončila na betonu Smolky.

47:46
    Rychlá pardubická šance končí vyhozením branky.

47:19
    Adam Fiala – 2 min., hákování.

46:40
    Koudelka si vzal kotouč ihned po vhazování a střelou z pravého kruhu protáhl Smolku, který likvidoval kotouč koncem hokejky!

46:35
    Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
    Jan Muroň – 2 min., podrážení.

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 4. Kalužík (Tomas, Hebek), 9. D. Burda (Jevtěchov, Gromadzki), 19. Tomas (Jaša, Koudelka), 37. Tomas (Jaša, Kaštánek), 46. Jaša (Kalužík, Gromadzki), 54. Š. Bartoň (Jevtěchov, Pilař)

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Batih) – Koudelka, Kaštánek, Kubánek, Vápeník, Rájek, Hebek – Š. Bartoň, Kalužík, D. Burda – A. Fiala, Pilař, Jevtěchov – Jaša, Pavlata, Gromadzki – Krčál, Tomas.
    HC Vítkovice Ridera: Smolka (Špírek) – Chaloupka (A), Bialy, Puchala, Kalandra, Vi. Glos, Man – Saxa, Krejsa, M. Přibyl – Vehovský, Slusarczyk, Štiak (A) – Chlán, Tobola, M. Hanák – Milata, Fojtík, Muroň – Žídek.