K. Vary – Plzeň 3:1 (kon.) | Jihlava – Olomouc 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Mountfield HK 3:2 (2:1 po s.n.)
Pardubice – Zlín 3:4 (kon.) | Třinec – Přerov 2:1 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 3:6 (kon.)
HC Litvínov – Sparta 2:5 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:4 (0:0, 1:0, 2:4)
Berani Zlín
Sobota 25.11.2023, 13:00 • Enteria arena, Pardubice • DHL Extraliga juniorů • Skupina Východ

To je pro dnešní zápas vše, přeji hezký zbytek dne. (15:12:17)

Po velmi bojovném výkonu si dnes odváží cenné tři body do tabulky Zlín. I přes pomalý rozjezd ve dvou třetinách nakonec napadalo celkem sedm branek, kdy se o tu vítěznou postaral Tomáš Pilát.

59:45
    Pardubice měly poslední šanci, kterou ale zastavil špatný přechod přes modrou.

59:26
    Kalužík dobrým forčekinkem obral zlínskou obranu o puk v jejich pásmu, puk se ale odrazil ke Kowalczykovi, jenž jej bez problémů zastavil.

58:23
    Hešovu ránu zastavil Vilém betony a kotouč se odrazil až za modrou čáru.

58:19
    Pardubice čeká oslabení pět na tři a šance na prodloužení jsou tedy mizivé.

58:18
    Zlín si bere oddechový čas.

58:18
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
    Štěpán Rájek – 2 min., podrážení.

57:58
    Domácí tým si vyloučením stěžuje šanci na vyrovnání skóre, Zlín se drží v útočné třetině.

57:43
    Adam Fiala – 2 min., podrážení.

57:27
    Klimkovu ránu jeden z pardubických obránců přizvedl, a tak bránu minula.

56:33
    Další tvrdá rána od modré, tentokrát z hole Helikara, za záda Kowalczyka neprošla.

56:01
    6/6
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice snižují! Těsně po konci přesilové hry po přihrávce Gromadzkiho propálil ze spodu levého kruhu Kowalczyka TADEÁŠ KALUŽÍK!
    Asistence: Adrian Gromadzki, Tom Kaštánek
    Vilém L., Kalužík T., Gromadzki A., Kaštánek T., Chabada O., Tomas R.
    Kowalczyk S., Burian A., Šišák M., Mikel T., Čechmánek J., Pilát T.

55:20
    Chabadova tvrdá rána skončila na mantinelu.

54:48
    5/6
    Zlín právě vstřelil branku!
    Berani nezastavují! Ve vlastním oslabení procedil puk za záda domácího brankáře TOMÁŠ PILÁT!
    Asistence: bez asistence
    Kowalczyk S., Pilát T., Špaňhel M., Burian A., Čechmánek J.
    Vilém L., Koudelka J., Fiala A., Pavlata D., Burda D., Helikar J.

54:15
    Pardubice mají pět minut před koncem výhodu přesilové hry, Zlín domácím ale nedovoluje usadit v útočné třetině.

53:59
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Marek Šišák – 2 min., podrážení.

52:54
    6/6
    Hosté opět odpovídají po několika málo vteřinách! Po zmatcích před brankou se trefil opět MARTIN VACULÍK!
    Asistence: Tomáš Mikel, Jakub Heš
    Kowalczyk S., Vaculík M., Mikel T., Heš J., Horský M., Šišák M.
    Vilém L., Hebek T., Chabada O., Jevtěchov O., Burda D., Kaštánek T.

Tereza Víšková

Branky a nahrávky: 40. Pavlata (Kaštánek), 53. A. Fiala (Gromadzki, Pavlata), 57. Kalužík (Gromadzki, Kaštánek) – 46. Čechmánek (Klimek, Pilát), 46. Vaculík (Heš, M. Horský), 53. Vaculík (Mikel, Heš), 55. Pilát

HC Dynamo Pardubice: Vilém (Batih) – Kubánek, Koudelka (A), Rájek, Chabada, Hebek, Kaštánek – Tomas, Gromadzki, Š. Bartoň – Kalužík, D. Burda (C), A. Fiala – Pilař, Jevtěchov, Jaša – Helikar, Pavlata.
    Trenér: Jakub Venc

Berani Zlín: Kowalczyk (Uherek) – Šišák, Špaňhel, Mikel, Burian (C), Zavřel, Nábělek – Pražan, Urban, Klimek – Pilát, Tomek, Pešák – Nekvapil, Heš, M. Horský – Holba, Vaculík, Čechmánek (A).
    Trenér: Juraj Jurík