Ukrajina – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.) | Salzburg – K. Vary 1:7 (kon.) | Třinec – HS Riga 1:5 (kon.)
Davos – Vítkovice 5:4 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Salzburg – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Sparta – HS Riga 1:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 10:6 (kon.) | Třinec – HC Slovan 4:0 (kon.)
Davos – Mountfield HK 3:4 (kon.)
EC Red Bull Salzburg
1:3 (0:0, 0:3, 1:0)
Mountfield HK
Sobota 05.08.2023, 14:00 • Mini Werk Arena, Třinec • President Cup

Děkujeme vám za sledování přenosu. (16:15:59)

Je dobojováno, ve třetí třetině už jsme gól neviděli. O výhře rozhodl Mountfield ve druhé třetině, dvěmi góly během vlastního oslabení.

Nejlepší hráči:

Mountfield HK – Vojtěch Petřík (B)
    Red Bull Salzburk – Robin Stöckl

59:59
    Salzburk se odhodlal ještě jednou ke hře bez brankáře, avšak do útočného pásma už se nevrátil.

59:33
    Kaiser musel zpátky do branky.

59:25
    Mountfield vytlačil puk do středního pásma. Následný přechod se Salzburku nepodařil – ofsajd.

59:15
    Salzburk opět v útoku, ale nedaří se jim zakončit.

58:50
    Hradec znovu vyhazuje.

58:32
    Salzburk už znovu kombinuje v útočném pásmu.

58:20
    Až teď.

58:04
    Hradec vyhrál buly a nevyhodil.

58:00
    Salzburk si berte čas na poradu – TIME OUT!

58:00
    Salzburk teď muže mít obrovskou šanci na vstřelení branky.
    Jan Pánek (MHK) vyloučen na 2 minuty za podražení.

57:09
    Evidentně je znát, kdo má na konci tohoto utkání v rezervoáru více sil. Viditelně Hradec.

56:40
    Floríkova střela provětrala lapačku Kaisera. Hradec nadále kontroluje hru.

56:27
    Hradec hraje s kotoučem na holi v útočném pásmu.

55:44
    Příliš mnoho nepřesností ze strany rakouského celku. V době, kdy to Salzburk nejvíc potřebuje, nedostává se prakticky k ničemu.

55:26
    Tentokrát icing stěhuje hru do obranného pásma Salzburku.

54:42
    Hendrych zkoušel z protiútoku nachytat Kaisera střelou z levého kruhu. Marně.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 43. Koller (Hutzinger) – 36. Vítek (Brzák), 37. Václavíček (Klíma), 39. Frolík (Pánek)

EC Red Bull Salzburg: Kaiser (Haitzmann) – Bärnthaler, Simovic, Jarau, Hackert, Hudritsch, Stöckl, Bildau, Öfner, Prast – Kolarik, Greil, Hutzinger, Sladkovs, Schlossnikel, Koller, Schlager, Bader, Schunke.
    Mountfield HK: Petřík (Záruba) – Pavlík, Studnický, Janeček, Forejtek, Vencl, Wilczok, Wališ, Pánek – Hendrych, Vondruška, Vítek, Holoubek, Klíma, Šichan, Frolík, Polgar, Hornych, Václavíček, Brzák, Koklar.