Ukrajina – Sparta 3:2 (1:0 po s.n.) | Salzburg – K. Vary 1:7 (kon.) | Třinec – HS Riga 1:5 (kon.)
Davos – Vítkovice 5:4 (kon.) | Ukrajina – HC Slovan 2:3 (kon.) | Salzburg – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Sparta – HS Riga 1:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 10:6 (kon.) | Třinec – HC Slovan 4:0 (kon.)
Davos – Mountfield HK 3:4 (kon.)
HC Davos
3:4 (1:1, 0:2, 2:1)
Mountfield HK
Sobota 05.08.2023, 19:00 • Mini Werk Arena, Třinec • President Cup

Děkujeme za pozornost, budeme se těšit zase zítra, kdy nás čeká rozuzlení turnaje. (21:05:13)

Utkání končí. Davos nakonec našel síly ještě na zdramatizování duelu, avšak Mountfield si těsným vítězstvím přece jen zajištuje postu do utkání o bronz.

59:40 HUNZIKER - 2:5

59:40
    Davos právě vstřelil branku!
    NAEL HUNZIKER ještě dává Davosu naději na vyrovnání!

59:03
    Hradec využívá toho, že může vyhazovat bez hrozby icingu.

58:40
    Pokud o trefu přes celé kluziště, ale vedle!

58:14
    Ještě jedna šance pro Davos? Jakub Wališ inkasuje dvě minuty za podražení.

57:23
    Filip Klíma decentně posílá půl z obranného pásma. Davos musí znovu do třetiny.

57:15
    Další icing Mountfieldu.

57:05
    Zakázané uvolnění Hradce, Davos si bude TIME OUT. Bude hrát v šesti. Hop nebo trop!

56:59
    Mountfield narušuje Davosu postup do útočné třetiny.

56:25
    Davos se ještě tlačí do útočného pásma.

55:38
    Z přesilovky Hradce není nic, odkrojené dvě minuty z časomíry přijdou ale vhod.

53:34
    Rafael Maron komplikuje svému týmů snahu za vyrovnáním. Dvě minuty, hákování.
    53:12 HUNZIKER - 1:5

53:12
    Davos ještě křesá z úplné nouze poslední naději. Autorem branky je NAEL HUNZIKER.

52:27
    Ona celky asi už moc dobře tuší, že tady je hotovo.

50:45
    Záruba rutinních zákrokem přerušuje hru.

Rostislav Niedoba

Branky a nahrávky: 1. Schoch (Aebli), 54. Hunziker, 60. Hunziker – 17. Frolík (Pánek), 32. Brzák, 34. Vítek, 47. Studnický (Václavíček)

HC Davos: Ruch (Steinmann) – Aebli, Brander, Eggenberger, Maron, Schneuwly, Wieser, Grünenfelder, Keppel, Aebli, Bartulis, Bock, Schena, Schoch, Simonet, Steiner, Volek, Wöcke, Balaz, Stejskal, Hunziker
    Mountfield HK: Záruba (Petřík) – Pavlík, Studnický, Janeček, Forejtek, Vencl, Wilczok, Wališ, Pánek – Hendrych, Vondruška, Vítek, Holoubek, Klíma, Šichan, Frolík, Polgar, Hornych, Václavíček, Brzák, Koklar.