Aktobe – Sepsi 0:1 (kon.) | Lincoln – FC Ballkani 1:3 (kon.) | Pogoň – Gent 2:1 (kon.)
Pjunik – Bodö/Glimt 0:3 (kon.) | Nordsjaelland – FCSB 2:0 (kon.) | Ferencváros – Hamrun 2:1 (kon.)
Maccabi Tel Aviv – Larnaka 1:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Aris Soluň 2:1 (6:5 po pen.) | Austria – Legia 3:5 (kon.)
Levski – Beer Ševa 2:1 (kon.) | Gżira – Plzeň 0:2 (kon.) | Brann – Arouca 3:1 (kon.)
Riga FC – Twente 0:3 (kon.) | APOEL – Dila Gori 1:0 (kon.) | PAOK – Hajduk Split 3:0 (kon.)
Midtjylland – Omonia Nikósie 5:1 (kon.) | Besiktas – Neftçi Baku 2:1 (kon.) | Partizani Tirana – Valmiera 1:0 (kon.)
Swift Hesperange – FC Struga 2:1 (kon.) | Něman Grodno – Celje 1:4 (kon.) | Osijek – Demirspor 3:2 (kon.)
KA Akureyri – Club Brugge 1:5 (kon.) | Trnava – Lech Poznaň 3:1 (kon.) | Rijeka – B36 Tórshavn 2:0 (kon.)
Maribor – Fenerbahce 0:3 (kon.) | Alkmaar – FC Santa Coloma 2:0 (kon.) | Luzern – Hibernian 2:2 (kon.)
Hearts – Rosenborg 3:1 (kon.) | Derry City – Tobol Kostanaj 1:0 (5:6 po pen.) | Partizan Bělehrad – Sabah Baku 2:0 (5:4 po pen.)
Debrecín – Rapid 0:5 (kon.)
Gżira United
0:2 (0:0)
FC Viktoria Plzeň
Čtvrtek 17.08.2023, 19:00 • National Stadium Ta' Qali • Evropská konferenční liga (předkola) • 3. předkolo

To je ode mě pro dnešek z Malty vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím, na shledanou. (20:56:03)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:5. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:14.

Je dobojováno. Viktoria Plzeň vyhrála na Maltě 2:0 a celkově svého soupeře porazila v součtu obou zápasů 6:0. Dnes padaly branky až ve druhém poločase, skóre nejprve otevřel Ibrahim Traoré, na jeho zásah navázal v sedmdesáté minutě Adam Vlkanova. Plzeň měla celé utkání pod svou kontrolou a vítězství je tak naprosto zasloužené.

90+4

90+3
    Ideálně míč proti noze dostal Azizi, ten ale poslal míč vysoko nad bránu.

90+2
    Rafiu Durosinmi zachytil domácí rozehrávku, následně si míč ale uzmuli hráči Gžiry bleskově zpět.

90+1
    Jan Kopic vystřelil ze střední vzdálenosti, jeho rána doskákala jen kousek vedle pravé tyče.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase nad rámec normální hrací doby tři minuty.

90
    Střídání v týmu Gżira United:
    ze hřiště odchází Zachary Scerri, přichází Hytem Kadar,
    ze hřiště odchází Brookly Borg, přichází Izaak Ellul.

89
    ze hřiště odchází Lucas Macula, přichází Mohamed Alouzi.

89
    Pavel Bucha rozehrál další rohový kop. Tentokrát si vybral Holíka, po jehož centru mířil hlavou nad bránu Robin Hranáč.

88
    Plzeň už se nikam příliš nežene, vše hrají Viktoriáni na jistotu. Všichni moc dobře vědí, jak dnešní zápas dopadne.

87
    Miroslav Koubek nadále nabádá své svěřenci, aby byli poctiví směrem dopředu, ale i dozadu. Lucas Macula se pokoušel snížit, ale Jedlička mu to překazil.

85
    Jan Kopic byl při další snaze nachytán v ofsajdu. Akce Viktorie tak nyní končí předčasně.

84
    Centrovaný balon Václava Jemelky byl sražený na rohový kop. Ten rozehrál Pavel Bucha, ale ve vzdušném souboji kralovali domácí.

83
    Plzeňský hráč je naštěstí v pořádku a hra může pokračovat. Jak jinak než s míčem u kopeček hostujících fotbalistů.

82
    Adam Vlkanova stále leží na trávníku, po faulu WIlksona se mu zpět na nohy vůbec nechce.

81
    Žlutá karta pro tým Gżira United (Jose Wilkson).

80
    Máme před sebou poslední deset minut utkání. Viktoriáni se pokouší své vedení ještě více navýšit.

Jakub Štěrba

Branky: 47. Traoré (Mosquera), 70. Vlkanova (Kliment)

Karty:   46. Dias (GZU), 81. Wilkson (GZU)

Gżira United: Cassar – Thiaquinho, Mentr, Chabá (65. Azizi), Dias – Scerri (C) (90. Kadar), A. Borg, Romero – Macula (89. Alouzi), B. Borg (90. Ellul), Riascos (73. Wilkson).
    Náhradníci: Pisani, Abdila – Azizi, Kadar, Taliana, Essaka, Alouzi, Pace, Wilkson, Ellul.

Trenér: Darren Abdilla.

FC Viktoria Plzeň: Jedlička – Holík, Hranáč, Jemelka, Mosquera – Traoré (63. Bucha), Paluska, Kalvach (C) (72. Dweh) – Vlkanova, Kliment (78. Kopic), Šulc (63. Durosinmi).
    Náhradníci: Tvrdoň, Staněk – Hejda, Kopic, Durosinmi, Bucha, Cadu, Dweh.

Trenér: Miroslav Koubek.

Rozhodčí: Shurman – Shlonchak, Vysotskyi (všichni UKR)
    10.08.2023
    Plzeň - Gżira 4:0

Branky: 10. Bucha (Šulc), 23. Durosimni (Šulc), 73. Šulc (Mosquera), 90+4. Kopic (Traoré)

Karty:   60. Thiaquinho (GZU), 69. Chabá (GZU), 90+2. Ewertton (GZU)

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 12:1. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:8.