HC Olomouc
3:4 (2:1, 0:3, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pátek 11.08.2023, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy dorostu

Skončilo nám utkání mezi Olomoucí a Jihlavou. V úvodu byli aktivnější domácí, kteří dokonce vedli, jenže druhá část se vydařila Dukle, která se dlouho hnala za vyrovnáním a nakonec se dočkala hned tří branek. V závěrečné periodě snížil Navrátil, ale Mora už žádnou další branku nedala, takže duel prohrála 3:4.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (20:17:03)

42:23
    Olomouc právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ NAVRÁTIL dává branku hned na začátku třetí třetiny, takže Olomouc je zpět ve hře. 3:4.

40:01

40:00

35:58
    Dukla právě vstřelila branku!
    O necelé dvě minuty později je náskok Dukly ještě vyšší, gólu se dočkal zadák DAVID ZMRHAL. 2:4.

34:14
    Poprvé v zápase jdou hosté do vedení, přesný zásah zapsal ONDŘEJ CHVÁTAL. 2:3.

32:27
    Ve 33. minutě Jihlava srovnává stav na 2:2. O vyrovnání se postaral útočník MARTIN KOUBA. 2:2.

20:01

20:00

16:31
    Jihlava ale po deseti vteřinách snižuje, když poprvé překonává Barčáka. Prosadil se DENIS KRAUČUK. 2:1.

16:21
    TOBIÁŠ SEKANINA posílá domácí do dvoubrankového náskoku. 2:0.

9:29
    V 10. minutě se domácí celek dostává do vedení. Branku Mory vstřelil MAREK BALOG. 1:0.

00:01

HC Olomouc: Barčák (Žbánek) – Holeczy, Černý, Voráč, Přidal, Janeba, Nemrava, Holáň – Zakravač, Minář, Rohozhyn – Krásný, Sekanina, Navrátil – Balog, Harásek, Brym – Koryčanský, Bartok, Vogel
    Trenér: Petr Rutar

HC Dukla Jihlava: Ždimera (Menšík) – Podroužek, Zmrhal, Frantl, Holas, Pešl, Slavíček – Lukáš, Fink, Chvátal, Katolický, Adamec, Hospodka, Grabowski, Kouba, Kraučuk
    Trenér: Jakub Venc.

Hezký páteční den při sledování textového přenosu z přípravného utkání dorostu mezi Olomoucí a Jihlavou. Úvodní buly utkání padne v 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 10. Balog, 17. Sekanina, 43. Navrátil – 17. Kraučuk, 33. Kouba, 35. Chvátal, 36. Zmrhal

Trenér: Jakub Venc